Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

10 ciekawych pomysłów na atrakcje po uroczystości zaślubin

Przez Opublikowany 0 4 min, czytania 2.3K przeczytane

Nie da się zaprzeczyć, że narzeczonym szczególnie mocno zależy na tym, aby goście dobrze bawili się na przyjęciu weselnym. Przede wszystkim warto jest zauważyć, że wyróżnić można wiele ciekawych i inspirujących atrakcji. W jaki sposób najlepiej jest umilić gościom zabawę? Poniżej przedstawimy Wam listę 10 najciekawszych atrakcji ślubnych po ceremonii zaślubin oraz w trakcie przyjęcia weselnego.

Atrakcje po uroczystości zaślubin

1 Wypuszczenie gołębi lub motyli przez Parę Młodą

Pierwszą atrakcją na naszej liście jest wypuszczenie gołębi przez Parę Młodą. Nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo popularne rozwiązanie, na które często decydują się narzeczeni. Niemniej jednak warto jest zwrócić uwagę na fakt, że bardzo ciekawą alternatywą dla wypuszczenia gołębi jest wypuszczenie mnóstwa kolorowych motyli. Nie da się zaprzeczyć, że efekt jest niesamowity. Należy jednak zauważyć, że wypuszczenie motyli to droższe rozwiązanie od wypuszczenia gołębi. Warto jest również zastanowić się nad tym, kiedy będzie mieć miejsce wypuszczenie motyli czy gołębi – może odbyć się bezpośrednio po zakończeniu ceremonii w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego albo później, w trakcie przyjęcia weselnego.

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: www.bialegolebienaslub.pl

2 Aniołki na szczudłach

Kolejną, bardzo ciekawą atrakcją jest pojawienie się aniołków na szczudłach, które bezpośrednio po ceremonii składają życzenia Parze Młodej. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jeszcze dość mało popularne rozwiązanie, niemniej jednak warto jest zwrócić na nie uwagę. Z pewnością aniołki będą ogromną atrakcją nie tylko dla najmłodszych, ale ich pojawienie się skupi uwagę również starszych gości.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”350″]

 

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.aniolynaszczudlach.com

3 Bańki mydlane

Kolejną niezwykłą atrakcją jest pojawienie się mnóstwa baniek mydlanych wokół Pary Młodej i zaproszonych gości. Należy zauważyć, że koszt wynajmu wytwornicy baniek jest stosunkowo niski, a efekt niesamowity.
[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.bankimydlane.eu

4 Prezent niespodzianka, wypełniony balonami

Bardzo ciekawą atrakcją jest ustawienie przed kościołem czy Urzędem ogromnego pudła, w którym będzie znajdować się mnóstwo balonów wypełnionych helem. Należy zauważyć, że pudełko jest zamknięte. Goście do momentu, kiedy Para Młoda otworzy pudełko nie wiedzą, co się w nim znajduje. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę na taką atrakcję. Mnóstwo balonów szybujących w górę tworzy niesamowity efekt.

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”350″] [/smart-grid]

Zdjęcia: prezentbalonowy.pl

Atrakcje w czasie przyjęcia weselnego

5 Pokaz fajerwerków

Jedną z najciekawszych i zarazem bardzo popularnych atrakcji jest pokaz fajerwerków. Nie da się zaprzeczyć, że efekt jest niesamowity. Najczęściej pokazy organizowane są po północy. Dość oczywiste jest, że pokazy nie powinny odbywać się w dzień, ze względu na fakt, że fajerwerki będą słabiej widoczne. Z pewnością organizacja takiego pokazu to fantastyczne rozwiązanie.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”300″] [/smart-grid]

Zdjęcia: pyro-tech.pl

6 Pokaz barmański

Kolejną bardzo ciekawą atrakcją na przyjęciu weselnym jest pokaz barmański. Nie da się zaprzeczyć, że możliwość obejrzenia profesjonalistów przygotowujący drinki to dla niektórych nie lada gratka. Niemniej jednak warto jest zwrócić uwagę na fakt, że najlepiej jest połączyć pokaz barmański z drink barem na przyjęciu weselnym. Z pewnością takie dwie atrakcje będą fantastycznie ze sobą się zgrywać. Tutaj warto jest zwrócić uwagę na fakt, że pokazy organizowane przez specjalistów najczęściej są urozmaicane różnymi efektami specjalnymi, np. ogniem. Dzięki temu pokaz staje się jeszcze bardziej ciekawy.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”350″] [/smart-grid]

Zdjęcia: www.vindebar.pl

7 Pokaz iluzjonisty

Kolejną bardzo ciekawą atrakcją jest organizacja pokazu iluzjonisty. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jeszcze dość mało popularne rozwiązanie. Z pewnością warto jest zwrócić na nie uwagę. Taki pokaz może okazać się główną atrakcją na przyjęciu weselnym.

[smart-grid row_height=”250″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: damianspetany.pl

8 Fotobudka

Bardzo ciekawym i nieszablonowym rozwiązaniem jest wynajem na przyjęcie weselne fotobudki. To bardzo ciekawe rozwiązanie, na które warto jest zwrócić uwagę. Należy wiedzieć, że fotobudki są coraz bardziej popularne. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że najczęściej do fotobudki dołączony jest komplet rekwizytów, które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze ciekawsze.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”350″] [/smart-grid]

Zdjęcia: fotobudkawarszawa.com

9 Food truck na wesele

Kolejną ciekawą i dość oryginalną atrakcją jest food truck na przyjęciu weselnym. Z pewnością warto jest zauważyć, że takie rozwiązanie nie jest jeszcze popularne w Polsce. W związku z czym goście z pewnością będą bardzo zaskoczeni takim rozwiązaniem. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jeden z najciekawszych pomysłów na naszej liście.

[smart-grid row_height=”250″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: sweetcar.pl

10 Taniec we mgle

Ostatnią atrakcją na naszej liście jest taniec we mgle, wytworzonej za pośrednictwem specjalnej maszyny. Nie da się zaprzeczyć, że jest to również bardzo ciekawe rozwiązanie. Świetnym rozwiązaniem może okazać się połączenie pierwszego tańca właśnie z taką atrakcją. Dzięki temu powstanie niesamowity efekt.

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”350″] [/smart-grid]

Zdjęcia: dekoracje.figero.pl

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *