Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

10 idealnych krawatów dla Pan Młodego

Przez Opublikowany 0 3 min, czytania 2.8K przeczytane

Krawat dla Pana Młodego to jeden z najbardziej klasycznych dodatków do stroju. Mimo że można znaleźć wiele alternatyw nie da się zaprzeczyć, że krawat jest najpopularniejszy. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę na fakt, że to przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie. Dlaczego? Krawat z pewnością będzie pasował do praktycznie każdej stylizacji, wystarczy dobrać odpowiedni kolor. Wśród najpopularniejszych alternatyw dla krawatu przede wszystkim należy wskazać muszkę oraz musznik. Należy jednak pamiętać o tym, że krawat czy muszka najlepiej pasują do garnituru. W przypadku fraku czy smokingu obowiązują zupełnie inne zasady. Poniżej przedstawimy 10 idealnych krawatów na ślub. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Na koniec kilka rad dotyczących doboru krawatu i ciekawostka – w jaki sposób zawiązać krawat, aby otrzymać nieszablonowe i oryginalne rozwiązanie.

Krawat dla Pana Młodego:

10 Jasny krawat w czerwone kropki. Nie da się zaprzeczyć, że jest to dość oryginalne rozwiązanie. Jest to cienki, jedwabny krawat. Będzie idealnie pasował do nieszablonowych stylizacji, białej koszuli i garnituru sportowego.

9 Niebieski krawat w szare wzorki. Podobnie jak propozycja 10, taki krawat będzie pasował do nieszablonowych stylizacji, sportowego garnituru.

8 Różowy krawat dla Pana Młodego? Dlaczego nie! Niemniej jednak z tak odważnymi rozwiązaniami należy szczególnie uważać, zadbać o każdy szczegół, element stylizacji.

7 Propozycja zielonego krawatu w ciekawy wzór. Jedwabny, cienki krawat o szerokości 6 centymetrów. Niemniej jednak warto jest zwrócić uwagę na fakt, że taki krawat będzie pasował do większości klasycznych i prostych stylizacji – czarny, sportowy garnitur, biała koszula i zielony krawat.

6 Różowy krawat w kratkę. Nie da się zaprzeczyć, że taki krawat bardzo ciekawie się prezentuje. Z pewnością będzie wyjątkowym elementem stylizacji ślubnej.

5 Granatowy, szeroki krawat, wzór. Jest to klasyczne rozwiązanie, niemniej jednak warto jest zauważyć, że dzięki delikatnemu wzorowi krawat prezentuje się niezwykle ciekawie.

4 Czarny, klasyczny krawat. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Z pewnością taki krawat będzie pasował do wszystkich stylizacji oraz eleganckiego garnituru.

3 Biały krawat z motywem roślinnym. Kolejna ciekawa propozycja dla Pana Młodego. Taki krawat również będzie pasował praktycznie do każdej stylizacji.

2 Przepiękny, szary garnitur w ciekawy wzór. Idealne i klasyczne rozwiązanie. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim krawatem.

1 Numerem jeden z naszej liście jest prosty, klasyczny, jasny krawat. Nie da się zaprzeczyć, że czasami najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązania są najlepsze.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: www.wolczanka.pl

Zasady doboru krawatu

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że ślub to nie pokaz mody. Oczywiście Pan Młody powinien wyglądać stylowo i elegancko, w związku z czym dobór odpowiedniego krawatu jest niezwykle ważny. Krawat powinien być uszyty z jedwabiu. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jedna z najważniejszych zasad. Jeśli chodzi o kolory czy wzory to nie ma żadnych, sztywnych zasad. Tutaj należy zauważyć, że najwięcej zależy od wyboru narzeczonych oraz dopasowaniu krawatu do stroju Pana Młodego. Należy pamiętać o tym, że wszystkie elementy powinny odpowiednio się ze sobą zgrywać. Mowa tu o garniturze – kolorze i fakturze, ale również koszuli czy butach. To bardzo ważne kwestie. Ponadto należy tutaj dodać kilka słów na temat szerokości krawatu. Przyjęte jest, że Pan Młody powinien zdecydować się na szeroki krawat. Wąskie krawaty bardziej pasują do sportowych stylizacji. Niemniej jednak w ostatnim czasie można zauważyć trend dobierania krawatu do sylwetki mężczyzny. Przyjmuje się, że wąskie krawaty bardziej pasują mężczyznom o wąskich ramionach, a szersze modele polecane są Panom, którzy mają szersze ramiona. Należy również wskazać, że w obecnym sezonie najmodniejsze są krawaty o szerokości 6 lub 8 centymetrów.

Wyjątkowe wiązania krawatu

Nie da się zaprzeczyć, że wiązanie krawatu najczęściej kojarzy się z klasycznym, prostym wiązaniem. Należy zwrócić uwagę na fakt, że wyróżnić można o wiele więcej, ciekawszych sposobów na wiązanie krawatu. Poniżej kilka propozycji.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *