Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

10 najpiękniejszych bukietów ślubnych

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 7.7K przeczytane

Nie da się zaprzeczyć, że Panny Młode mają często problem z wyborem bukietu ślubnego. W końcu wyróżnić można wiele niezwykłych wiązanek, kompozycji kwiatowych. Tak duży wybór z pewnością utrudnia podjęcie decyzji, która wiązankę kupić. Co roku zmieniają się również trendy kwiatowe. Oczywiście warto jest mieć na względzie, że w modzie ślubnej nie obowiązują żadne, sztywne zasady. W związku z powyższym warto jest zwrócić uwagę na fakt, że najważniejsze jest, aby bukiet po prostu podobał się Pannie Młodej. Powinien również pasować do pozostałych dekoracji. Są to najważniejsze założenia.

Który bukiet ślubny?

Który bukiet wybrać? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Nie da się zaprzeczyć, że większość kobiet po prostu ma problem z wyborem określonej kompozycji. W końcu w Internecie znaleźć można mnóstwo inspiracji. Jak więc wybrać tą jedyną wiązankę? Recepty niestety nie ma. Każda kobieta ma swoje upodobania, gust. W związku z tym nie warto jest narzucać sobie konkretnego rozwiązania, tylko, dlatego że tak dyktują nowe trendy. Niemniej jednak z pewnością warto jest szukać inspiracji właśnie wśród zestawień wyjątkowych bukietów ślubnych.     Z myślą o naszych czytelniczkach przygotowaliśmy pewnego rodzaju zestawienie, gdzie wskażemy najmodniejsze kompozycje w sezonie ślubnym. Przede wszystkim będą to bukiety składające się z połączeniu kwiatów o wyrazistych kolorach z kwiatami jasnymi, białymi lub kremowymi. Na uwagę zasługują również jasne bukiety kwiatów, gdzie dodatkiem są wyraziste akcenty kwiatów w bardziej wyrazistym kolorze. Z pewnością w obecnym sezonie będą modne proste, klasyczne wiązanki ślubne, delikatne. Nie da się zaprzeczyć, że najpewniejszym rozwiązaniem będzie postawienie właśnie na prosty bukiet ślubny, który sprawdza się zawsze i pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Poniżej prezentujemy nasze propozycje bukietów ślubnych.

Pierwsza propozycja: przepiękny bukiet ślubny, składający się z kwiatów w wyrazistym, mocnym kolorze.

Druga propozycja: bukiet ślubny w stylu boho

Trzecia propozycja: bukiet ślubny w stylu rustykalnym. Jest to połączenie jasnych róż z białym wrzosem.

Czwarta propozycja: słoneczne słoneczniki. Nie da się zaprzeczyć, że słoneczniki to kwiaty kojarzone z latem, ciepłem. Taka kompozycja niezwykle ciekawie się prezentuje.

Piąta propozycja: przepiękne połączenie sukulentów z różami.

Szósta propozycja: jesienny bukiet, kwiaty w ciemnych, wyrazistych odcieniach.

Siódma propozycja: wyjątkowe połączenie peonii w jasnych odcieniach.

ślubny z niebieskim akcentem

Ósma propozycja: biały wrzos, gipsówka, przewiązany jasną wstążka. Propozycja nieszablonowa, bukiet jest niezwykle uroczy i ciekawy.

Dziewiąta propozycja: niezwykły bukiet, z przepięknym niebieskim akcentem.

Dziesiąta propozycja: kwiaty polne motywem przewodnim bukietu ślubnego? Jesteśmy na tak!

 

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *