Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

10 propozycji kolorów dla bukietów ślubnych

Przez Opublikowany 1 3 min, czytania 3.7K przeczytane

Bukiet ślubny to jeden z najpiękniejszych dodatków ślubnych. Nie da się zaprzeczyć, że jest to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Niemniej jednak warto jest się bliżej przyjrzeć bukietom ślubnym, obecnym trendom, nowościom. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje kolorów bukietów ślubnych w nadchodzącym sezonie.

1 Biel

Nie da się zaprzeczyć, że kolor biały kojarzony jest właśnie ze ślubem. Biały bukiet ślubny? Z pewnością jest to dobre rozwiązanie. Należy jednak mieć na względzie, że w przypadku, gdy Panna Młoda zakłada białą suknię ślubną oraz jasne dodatki to bukiet może niejako zlewać się kolorystycznie z pozostałymi elementami stylizacji. W związku z powyższym biały bukiet ślubny najlepiej będzie pasował do jasno różowej, brzoskwiniowej lub kremowej sukni ślubnej. Ciekawym rozwiązaniem będzie również urozmaicenie białego bukietu jakimś kolorowym elementem, np. kolorową wstążką, zielonymi listkami lub sukulentami.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

2 Róż

Warto jest zauważyć, że Panny Młode bardzo często decydują się również na bukiety ślubne w kolorze różowym. Wcale nie chodzi tutaj o mocny i wyrazisty róż, a delikatny, pudrowy kolor. Z pewnością taki bukiet będzie pasował praktycznie do każdej stylizacji.

[smart-grid row_height=”440″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

3 Czerwień

Kolejnym kolorem na naszej liście jest czerwień. Nie da się zaprzeczyć, że wyrazista, intensywna czerwień to przepiękny kolor. Nie da się zaprzeczyć, że idealnie pasuje na ślub. A bukiet z czerwonych róż to jeden z najpiękniejszych symboli romantyczności, miłości. Warto jest zastanowić się właśnie nad czerwonym bukietem. Niemniej jednak warto jest również zastanowić się nad kompozycjami wykonanymi z czerwonych kwiatów i innych kolorowych elementów.

[smart-grid row_height=”250″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

4 Kolor niebieski

Niebieski bukiet ślubny to dość nieszablonowe i oryginalne rozwiązanie. Niemniej jednak kolor niebieski stanowi fantastyczną inspirację. Nie da się zaprzeczyć, że taki bukiet niezwykle uroczo się prezentuje. Należy zastanowić się nad bukietem wykonanym wyłącznie z niebieskich kwiatów lub innym rozwiązaniem.
[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

[/smart-grid]

5 Pastele

Jest to kolejne ciekawe rozwiązanie. Nie da się zaprzeczyć, że warto jest zwrócić uwagę na połączenie kwiatów w kolorach pastelowych. To niezwykłe kompozycje, które będą pasować praktycznie do każdej stylizacji Panny Młodej.

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

6 Bukiet w stylu vintage

Bukiet w stylu vintage – nie da się zaprzeczyć, że styl vintage jest w ostatnim czasie bardzo popularny. Vintage to nic innego, jak stylizowanie przedmiotów i poszczególnych elementów na zabytkowe. Z pewnością to bardzo ciekawe rozwiązanie. Poniżej prezentujemy bukiety w stylu vintage.
[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”350″]

[/smart-grid]

7 Bukiet w stylu rustykalnym

Nie da się zaprzeczyć, że styl rustykalny jest niezwykle popularny, zresztą podobnie jak styl vintage. Z pewnością warto jest zastanowić się nad bukietem właśnie w tym stylu. Poniżej kilka propozycji.

[smart-grid row_height=”440″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

8 Bukiet w stylu boho

Styl boho to bardzo specyficzny trend. Luźny styl, gdzie inspiracją są lata 70′, cygańskie życie, wygodne fasony.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

9 Kolorowe bukiety, wykonane z polnych kwiatów

Nie da się zaprzeczyć, że polne kwiaty mogą stanowić fantastyczną inspirację. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych bukietów, wykonanych właśnie z polnych kwiatów. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę na inspirujące kompozycje.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

10 Neonowy bukiet ślubny

Bukiet w wyrazistych, jasnych kolorach? Z pewnością będzie to bardzo ciekawe rozwiązanie. Tylko dla odważnych. Poniżej kilka inspiracji.

[smart-grid row_height=”250″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcia: www.etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Paweł Radczewski
    9 stycznia, 2018

    Świetnie wyglądają wesela w stylu boho, bo są najbardziej połączone z naturą. Na weselach boho jest dużo kwiatów i kolorowych dodatków oraz elementów z naturalnego drewna:.

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *