Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

A może ślub i wesele w stylu marynistycznym?

Przez Opublikowany 3 1 min, czytania 450 przeczytane
Przeczytasz w: 1 minuta

Jeśli jesteście oddanymi fanami klimatów nadmorskich, jak najbardziej możecie pokusić się o zorganizowanie ślubnej ceremonii oraz weselnego przyjęcia właśnie w stylu marynistycznym. Oczywiście główne kolory to wtedy błękit i biel, pojawiają się jednak też elementy czerwieni. Na pewno będzie ciekawie, niebanalnie, oryginalnie – w naszym kraju niewiele par tę właśnie stylistykę wybiera! Ślub i wesele w stylu marynistycznym? Przeczytaj!

Postawcie na ciekawe dekoracje!

Postarajcie się ze wszystkich sił o to, by dzięki dekoracjom Wasi goście mogli się poczuć niczym w nadmorskim kurorcie. Na szczęście dzięki bardzo prostym i tanim sposobom możecie wyczarować marynistyczny świat – nawet w przypadku, kiedy nie mieszkacie nawet na północy Polski. Oczywiście zacznijcie już od zaproszeń, aby było wiadomo, w jakim klimacie odbędzie się Wasza ceremonia oraz przyjęcie. Zobaczcie, jakie to proste!

Postarajcie się dostosować menu do stylu przyjęcia!

Na pewno schabowy czy rosół bardzo średnio będą pasowały do wybranego przez Was motywu przewodniego. Jednak kiedy na stolach weselników pojawi się zupa rybna, nie zabraknie także klasycznego fish&chips, kiedy zaserwowane zostaną owoce morza – będzie idealnie! Warto też postawić na stół rybny, pamiętajcie o tym!

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

3 Komentarze

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *