Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Artystyczny portret ślubny – pamiątka na całe życie

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 1.7K przeczytane

Większość par decyduje się na wynajęcie fotografa, który uwieczni najpiękniejsze chwile ich życia. Niekiedy fotografie powstają w trakcie ślubnych sesji zdjęciowych innym razem podczas zabawy weselnej. Niezależnie jednak od formy i terminu wykonania zdjęć warto je uwiecznić nie tylko w formie papierowych odbitek umieszczonych w albumie, ale także w postaci pięknych wydruków artystycznych, które będzie można powiesić na ścianie.

Fotograf nie zawsze wykona wydruk wielkoformatowy

Fotograf zaproszony na wesele zazwyczaj ma w swojej umowie wykonanie zdjęć, wybranie najlepszych oraz stworzenie z nich albumu weselnego. W ofertach niektórych fotografów pojawia się również wydruk zdjęcia portretowego w większym formacie, jednak usługa ta nie należy do standardowych. Jeśli młodej parze zależy na zdjęciu w niestandardowym rozmiarze wówczas warto odwiedzić studio wydruków fotograficznych.

Obraz na ścianę? A może fototapeta?

Zwyczajny wydruk zdjęcia można zlecić większości drukarni cyfrowych, jednak nie zawsze spełniają one oczekiwania pary młodej. Dlatego zamiast kierować się do pierwszej lepszej drukarni lepiej wybrać specjalistyczne studio wydruków fotograficznych, które wykona wysokiej klasy wydruk na wybranym przez nowożeńców materiale oraz w niemal dowolnej wielkości. Niektóre drukarnie mogą wydrukować zdjęcie na płótnie, lub nakleić je na specjalnie przygotowanym do tego celu podłożu, dzięki czemu fotografia przemieni się w obraz. Jeśli zdjęcie wykonane jest w plenerze można je również wydrukować w formie fototapety, która przez długi czas będzie przypominała młodej parze cudowny dzień ich zaślubin.

Niestandardowy wydruk – pomysł na niezwykły prezent ślubny

Niestandardowy wydruk zdjęcia ślubnego w formie obrazu lub fototapety może być również ciekawym prezentem ślubnym. Wprawdzie nie można wręczyć go w dniu ślubu nowożeńcom, ale można podarować bon na dowolny wydruk wykonany w wybranym studio wydruków fotograficznych. Taki upominek da wiele radości młodej parze. Kiedy fotograf prześle już płytę ze zdjęciami, a młodzi wybiorą najpiękniejsze z nich, wówczas bon na wydruk artystyczny z pewnością okaże się idealnym prezentem.
Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu młodych ludzi. Nowożeńcom zależy na uwiecznieniu ich nie tylko na zdjęciach. Piękny portret w formie obrazu lub fototapety może okazać się nie tylko niezwykłą pamiątką, ale również ciekawym pomysłem na niebanalny prezent.

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *