Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Atrakcje weselne – na co się zdecydować?

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 3.2K przeczytane

W dzisiejszych czasach niemalże każda para narzeczonych twierdzi, że na swój ślub i przyjęcie weselne pragnie zaaranżować różnego rodzaju atrakcje – tak, by było to wydarzenie oryginalne, niezwykłe, takie, które na długo pozostają w pamięci wszystkich gości. Rzeczywiście te właśnie elementy sprawiają, że nie jest nudno, sztampowo, zwyczajnie. Na jakie atrakcje warto zatem się zdecydować w 2018 roku?

Anioły na szczudłach

Niezwykle majestatyczne, odziane w białe szaty, rozsyłające wokół mnóstwo uśmiechów – na pewno anioły na szczudłach będą w stanie zachwycić wszystkich gości! Co o nich myślicie?

[smart-grid row_height=”300″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Pokaz fajerwerków

Niezwykle romantyczny, sprawiający że weselne przyjęcie staje się naprawdę niesamowitym i na długo zapamiętanym przez wszystkich wydarzeniem. Czy i Wy braliście go pod uwagę?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Barman

Profesjonalny barman będzie w stanie dla wszystkich gości przygotować przepyszne, kolorowe drinki (zarówno alkoholowe, jak i pozbawione procentów). Na Wasze życzenie może on przygotować także wspaniały, kilkuminutowy pokaz.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Karykaturzysta

Jeżeli Wasi weselni goście nie są pozbawieni poczucia humoru, jak najbardziej możecie zafundować im możliwość stworzenia dla nich znakomitej karykatury. Śmiechu na pewno będzie co niemiara!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Fotobudka

Ta atrakcja pojawia się dziś na coraz większej ilości przyjęć weselnych. Kompletnie nas ten fakt nie dziwi, wszak goście uwielbia robić sobie w niej pamiątkowe fotografie!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Stół tematyczny

To także jedna z weselnych atrakcji. Jedni goście doceniają klasyczny stół wiejski z mnóstwem wędlin i ogórkami kiszonymi w towarzystwie smalcu, inni natomiast zdecydowanie woleli będą słodki stół lub też ten w wersji rybnej albo też fit. Dla każdego znajdzie się tu coś interesującego!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zimne ognie

Coraz częściej pojawiają się one na weselnych przyjęciach pojawiają się zimne ognie, które tworzą cudowny klimat przed salą weselną, cudownie prezentując się zarówno na żywo, jak i na weselnych fotografiach. Co o nich sądzicie?

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Malwinka33
    5 lipca, 2018

    Bardzo ciekawe propozycje na wesele, często również się spotkałem z pokazami tańca na weselu i również robią furorę.

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *