Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o nowej wersji serwisu Slubi.pl!

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 1.6K przeczytane

Wiemy doskonale o tym, że Slubi.pl to portal, który pary narzeczonych od dawna uwielbiają. Z odpowiedzi zwrotnych dowiadujemy się, że stanowi on ogromną dawkę inspiracji, pomysłów i patentów na sprawienie, aby dzień ślubu i wesela okazał się być stu procentach wyjątkowym. Bardzo nas to cieszy, postanowiliśmy zatem dać Wam jeszcze więcej, dlatego też portal zyskał nową odsłonę! Mamy nadzieję, że nowoczesna forma przypadnie wszystkim do gustu. Co się zmieniło?

Nowa szata graficzna – dzięki niej portal jest jeszcze bardziej przejrzysty, jeszcze lepiej się go przegląda, treści zaś jeszcze są jeszcze lepiej widoczne. Staraliśmy się w maksymalny sposób unowocześnić Slubi.pl, by dostosować się do najnowszych wymagań rynku oraz odbiorców.

Responsywość – portal Slubi.pl jest responsywny. Co to oznacza? Bez problemu można korzystać z niego zarówno na komputerach stacjonarnych i przenośnych, jak i tabletach oraz smartfonach. Dzięki temu wszyscy Czytelnicy mają okazję mieć go zawsze przy sobie, przeglądając go też poza domem i w przeróżnych okolicznościach. Tak, zawsze jesteśmy z Wami, a strona spełnia dziś wszelkie standardy nowoczesności i innowacyjności. Dlatego też mamy nadzieję, że pojawią się także nowi Czytelnicy w postaci zakochanych par planujących najważniejszy dzień w swoim życiu, zaś ci, którzy są z nami od dawna, pozostaną!!

Nowe logo – wiemy doskonale, jak ważna w dzisiejszym świecie jest identyfikacja graficzna. Dlatego też zdecydowaliśmy się postawić na zupełnie nowe logo. Stanowi ono niezwykle udany mariaż klasyki i nowoczesności – mamy nadzieję, że Wam także przypadło do gustu, gdyż my jesteśmy z pracy grafików bardzo zadowoleni!

Jeszcze więcej informacji – wiemy dobrze o tym, iż dla szeregu polskich par stanowimy bardzo ważne źródło inspiracji w kwestiach związanych ze ślubem i weselem. Dlatego też będziemy starać się przekazywać Wam jeszcze więcej nowinek z tej branży. Każda zakładka na Slubi.pl niech przynosi Wam mnóstwo radości, niech sprawia, że przygotowania do ceremonii i przyjęcia będą prawdziwą przyjemnością, nie zaś po prostu kolejnym obowiązkiem do spełnienia.

To dla Was staramy się być jeszcze lepszymi! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowej, ulepszonej wersji najpopularniejszego polskiego serwisu dla narzeczonych!

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • sklepslubny.love
    15 lutego, 2018

    Krok w dobrym kierunku. Serwis prezentuje się wspaniale a nowe logo jest super 🙂 Gratulacje i pomyślności!

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *