Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Ciekawe okrycia wierzchnie dla Panny Młodej – propozycje stylistów!

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 3.1K przeczytane

Latem, kiedy temperatury nierzadko sięgają nawet trzydziestu stopni Celsjusza, Panna Młoda z całą pewnością w swojej kreacji nie zmarznie. Zupełnie inaczej jednak wygląda sytuacja wtedy, kiedy mamy do czynienia ze ślubem zimowym, wczesnowiosennym czy też późnozimowym. Wtedy przyda się jakieś okrycie wierzchnie. Co warto wybrać, by prezentować się stylowo, modnie i z klasą!

Krótkie futerko lub etola

Oczywiście kobiety, które nie zamierzają nosić futer naturalnych, jak najbardziej mogą w dniu swojego ślubu włożyć sztuczne – wygląda dokładnie tak samo. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy chwyci mróz. Taka stylizacja bardzo ciekawie będzie prezentowała się również na sesji zdjęciowej. Panna Młoda prezentuje się niczym dostojna zimowa królowa – i o to właśnie chodzi!

Ramoneski rządzą!

Połączenie ślubnej sukni (zwłaszcza tej z tiulowym dołem, ale nie tylko) z ramoneską to propozycja dla tych Panien Młodych, które nie przepadają raczej za rozwiązaniami sztampowymi, nudnymi czy klasycznymi. Światowej sławy styliści są jak najbardziej na tak, a Wy?

Chusta – dobry pomysł!

Gdy kobieta będzie miała na ramionach kolorową chustę, wprost idealnie wpisze się w tak bardzo modne ostatnimi czasy klimaty rustykalne oraz vintage. Ten pomysł bardzo przypadł nam do gustu. Czasami zamiast chusty można także użyć…zwyczajnego koca!

Płaszcz się przyda!

Gdy zdecydujecie się na ślub w któryś z chłodnych miesięcy, jak najbardziej warto postawić także na płaszcz w ramach ochrony przed zmarznięciem. Może być długi, krótki…jaki chcesz!

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Monika
    5 marca, 2018

    Super wpis, bardzo lubie waszego bloga bo zawsze mozna znaleźć dużo ciekawostek 🙂

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *