Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Co na głowę Panny Młodej – ślubne inspiracje!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 2.4K przeczytane

Kiedy kobieta staje na ślubnym kobiercu i decyduje się na to, by raz na zawsze związać swoje losy z ukochanym, pragnie wyglądać naprawdę spektakularnie. Trudno wszak się temu dziwić, tego dnia bowiem oczy wszystkich zwrócone są w jej stronę. To, co ma ona na głowie także na niebagatelne znaczenie. Klasyczny welon czy może coś zupełnie innego? Na co warto postawić, by było naprawdę pięknie?

Długi welon na głowę Panny Młodej

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, iż ozdoba na głowie Panny Młode musi współgrać z jej suknią, typem urody, całą stylizacją oraz tym, jak wygląda Pan Młody. To szalenie istotna kwestia!

Jeśli chodzi o klasykę, prym wiedzie oczywiście długi welon. Niektóre kobiety rezygnują z niego, uważając go za rozwiązanie szalenie niepraktyczne, inne natomiast nie wyobrażają sobie bez niego pójścia do ołtarza. A co Wy o nich sądzicie?

https://pl.pinterest.com/pin/660058889109782387/

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Krótki welon na głowę Panny Młodej

Nierzadko wybierają go te z kobiet, które lubią praktyczne rozwiązania i wygodę, nie chcą jednak zrezygnować z owego tradycyjnego elementu. Krótkie welony bywają niekiedy bardzo fikuśne (choć i klasyka ma się w tym przypadku bardzo dobrze). Jakie robią na Was wrażenie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Wianek na głowę Panny Młodej

Ostatnimi czasy ta właśnie opcja staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Skąd to się wzięło? Bardzo modne stają się śluby i wesela utrzymane w klimacie rustykalnym, a w tym przypadku właśnie wianek z żywych kwiatów sprawdza się wspaniale. Panna Młoda prezentuje się w nim świeżo, uroczo i niezwykle dziewczęco!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Kwiat we włosach

Kwiaty wpięty we włosy (albo też kilka kwiatów) to stuprocentowa niemalże gwarancja delikatnego, ultrakobiecego, subtelnego wyglądu. Oczywiście powinien on być idealnie dopasowany do ślubnego bukietu. To będzie przepiękny duet!

https://pl.pinterest.com/pin/328340629069286292/

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

https://pl.pinterest.com/pin/767723067699033430/

[/smart-grid]

Element biżuteryjny we włosach

Opaska, spinka, kwiat stworzony z cyrkonii – tego typu rozwiązania stosuje dzisiaj wiele Panien Młodych. Wszak outfit ślubny wygląda dzięki nim naprawdę fantastycznie. Element stylu glamour jak najbardziej się przydaje!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Fascynator

To niezwykłe nakrycie głowy nierzadko pojawia się w stylizacjach ślubnych. Nie można odmówić mu oryginalności i niezwykłego charakteru! Jest pięknie!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *