Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Coś dla oryginalnych Panien Młodych, czyli niebanalne patenty nas ślubny outfit!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 2.1K przeczytane

Chociaż zdecydowana większość kobiet w naszym kraju wybiera klasykę, kiedy chodzi o ślubną stylizację, to jednak całkiem sporo jest takich, które zdecydowanie wolą wprowadzić jakieś nieoczywisty, niebanalny, oryginalny element. To nie musi być nic wielkiego, to nie coś, co ma zaburzać całą kompozycję. Ale na pewno dodaje jej charakteru! Zobaczcie!

Kombinezon

Choć suknia ślubna to absolutny standard, trzeba pamiętać, że są kobiety, które zdecydowanie lepiej czują się jednak w spodniach. I to właśnie im dedykowane są kombinezony na tę szczególną okazję. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo ciekawie!

Kolorowe buty

Taj naprawdę białe (przypominające nieco komunijne) obuwie dla Panien Młodych zaczyna stopniowo odchodzić do lamusa. Na jego miejscu pojawia się za to mnóstwo innych możliwości. Kobiety na dzień swojego ślubu zakładają buty we wszystkich kolorach tęczy. Nie jest nudno i sztampowo!

Ramoneska w komplecie z suknią ślubną

Kiedy para zdecyduje się a to, by wziąć ślub w którymś z chłodnych miesięcy, Panna Młoda powinna mieć jakieś okrycie wierzchnie. Na szczęście bolerka odchodzą w niepamięć (ich spora większość to modowe koszmarki), na ich miejsce pojawiają się stylowe ramoneski. Oto jest stylizacja dla kobiety z charakterem!

Kolorowa suknia ślubna

Kto powiedział, że musi być biała? Kobiety, które uważają siebie za kolorowe ptaki i niekoniecznie pragną się poddawać tradycji, mogą jak najbardziej pójść do ślubu w zupełnie kolorowej kreacji albo też zawierającej elementy intensywnych barw. Jak Wam się taka opcja podoba?

Intensywny kolor paznokci

Jak zwykle wygląda manicure Panny Młodej? W przeważającej większości przypadków spotykamy się tutaj z klasyczna bielą i odcieniami nude. Ale czy musi tak być? Nie, nie musi! Kiedy bowiem kobieta pragnie nieco swoją stylizację ubarwić, jak najbardziej może zdecydować się na coś bajecznie kolorowego, intensywnego, niebanalnego!

Krótka sukienka zamiast długiej sukni

Przyjęło się uważać, że ślubna kreacja musi być długa niemalże do podłogi. Ale przecież to wcale nie jest jedyna opcja! Ten fakt udowodnić można, prezentując zdjęcia tych kobiet, które wzięły ślub w krótkiej sukience. Czas na pokazanie zgrabnych nóg!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *