Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Czerwona suknia ślubna – propozycja dla odważnych!

Przez Opublikowany 3 2 min, czytania 3.9K przeczytane

Przyjęło się, że w zdecydowanej większości przypadków spotykamy Panny Młode w sukniach jasnych barw. Nie musi być to rzecz jasna typowa śnieżna biel (w tej barwie bowiem nie każdej z kobiet jest do twarzy), jednak kolory łososiowe czy delikatne beże wiodą prym. Pamiętajmy, że nie jest to jedyne z możliwych rozwiązań, a kobieta jak najbardziej może włożyć na swój ślub i czerwoną kreację – zaskakując i olśniewając wszystkich.

Czerwona suknia ślubna? Tak!

Jeszcze do niedawna wiele osób twierdziło, iż jest to kolor zbyt określony, zbyt mocny, zbyt intensywny, a na takie okazje należy wybierać to, co delikatne, pastelowe, niezwykle subtelne. Widać jednak bardzo wyraźnie, iż dużo się w tej kwestii zmieniło i dziś dla wielu kobiet nie jest problemem włożenie czegoś, co odbiega od dawno ustalonych i niekoniecznie już aktualnych ślubnych norm (jeśli o takowych w ogóle mówić możemy). Jaka zatem powinna być idealna suknia i jakie kobiety będą się w niej dobrze prezentowały?

Dla blondynek i brunetek!

Okazuje się, że czerwień nie jest barwą zarezerwowaną dla jednego tylko typu kobiecej urody. Bardzo dobrze prezentują się niej bowiem zarówno eteryczne blondynki, jak kobiety posiadając czarne włosy i do tego jasną bądź też ciemną karnację.

Najmodniejsze kroje!

Bardzo wiele jest odsłon czerwonych kreacji ślubnych, tak naprawdę krojami, dodatkami i fasonami nie odbiegają one od klasycznej, „białej mody ślubnej”. Pojawiają się zatem zarówno dekolty w stylu hiszpańskim, jak i koronki w połączeniu z długim rękawem. Nadal pojawiają się gorsety, jednak czasy ich wielkiej popularności już minęły.

Najpopularniejsza projektantka czerwonych sukien ślubnych to Vera Wang, już dobrych kilka lat temu stworzyła ona kolekcję, która zrewolucjonizowała świat mody ślubnej.

A może czerwone dodatki?

Te z pań, które niekoniecznie mają odwagę, by włożyć czerwoną suknię albo też uważają, że byłaby to nazbyt określona i zbyt mocna stylizacja ślubna, jak najbardziej mogą zdecydować się na to, aby zastosować czerwonej dodatki. Buty, pas w sukni ślubnej w połączeniu z czerwonym bukietem – takie zestawienie również bardzo interesująco będzie się prezentowało!

Czerwień to kolor kobiet pełnych pasji, stylowych i eleganckich – być może i Ty go wybierzesz na swój ślub?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

3 Komentarze
 • Tropic
  13 lutego, 2018

  Wow! Wygląda świetnie! Bardzo oryginalna suknia. Życzę wszystkim paniom żeby były odważne, bo to rewelacyjnie wygląda 😀

 • Monika
  28 lutego, 2018

  Nie chce nic mówić, ale taka suknia jest 100 razy lepsza niż zwykła biała, bardzo mi się podoba 🙂

 • Europejska33
  9 marca, 2018

  Myślę nad taką kreacją w tym kolorze na swój ślub, bardzo mi się podoba coś innego, taka odmiana przyjemna i faktycznie dla odważnych bo może to budzić sporo kontrowersji.

  Co myślisz? Napisz.

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *