Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Gdzie urządzić perfekcyjne przyjęcie weselne?

Przez Opublikowany 2 2 min, czytania 2.5K przeczytane

Dzień ślubu i wesela to dla każdej pary zakochanych w sobie ludzi moment wyjątkowy. To święto miłości powinno mieć zatem cudowną oprawę. Jeśli zatem jesteście narzeczonymi i zastanawiacie się aktualnie nad tym, gdzie najlepiej byłoby urządzić weselne przyjęcie, koniecznie zapoznajcie się z propozycjami ekspertów!

Wesele w stodole, czyli niech będzie rustykalnie!

Od pewnego czasu idea weselnych przyjęć organizowanych w stodołach lub pomieszczeniach na nie stylizowanych to ogromny hit w naszym kraju. Moda owa przybyła do nas z Zachodu i bardzo dobrze radzi sobie w Polsce. Wszystkie pary uwielbiające klimaty rustykalne, prostotę i brak blichtru będą z pewnością taką opcją zainteresowane. Zauważcie, że w stodołach zrobić można przepiękne, bardzo klimatyczne zdjęcia, jest to pomysł na wesele niezwykle przytulne i bardzo rodzinne. Co o tym sądzicie?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Wesele pod chmurką, czyli rozkoszujmy się świeżym powietrzem

W naszej szerokości geograficznej nadal relatywnie niewiele par wybiera tę opcję. Te jednak, które się na nią decydują, mają weselne przyjęcia zaplanowane na lato. Oczywiście w takim przypadku warto trzymać kciuki za pogodę, by nie pokrzyżowała planów. Jeśli nie pojawi się deszcz czy burza, na pewno będzie to niezwykle udane świętowanie zawarcia małżeństwa!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Wesele w pałacu, czyli elegancja przede wszystkim

Osoby uwielbiające weselna elegancję i styl glamour z pewnością będą myślały o tym, by ich przyjęcie weselne odbyło się w pięknym, niezwykle eleganckim pałacu. Trudno się temu dziwić, marmurowe podłogi oraz kryształowe żyrandole to cudowna otoczka tego wyjątkowego dnia!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Wesele w karczmie, czyli przytulnie i swojsko!

Nierzadko pary zakochanych myślą o tym, by ich weselne przyjęcie odbyło się w karczmie. Zwykle tego typu miejsca są położone poza dużymi aglomeracjami, panuje tam więc spokój i sielska, wiejska atmosfera. Zdecydowanie rządzi drewno, jeśli chodzi o wystrój. Czasami przed karczmą znaleźć można minizoo czy też rozległy ogródek. Podaje się (a jakże) potrawy kuchni regionalnej staropolskiej. Hej, wesele!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Wesele na klasycznej sali, czyli standardowa opcja nadal niezwykle popularna!

Klasyczna sala weselna ma to do siebie, że jest odpowiednio wyposażona, ma stosowne zaplecze, przygotowano ją konkretnie po to, by pary zakochanych mogły tam świętować zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego też nadal bardzo wielu narzeczonych waśnie tę opcję dla siebie wybiera. Są sale nowoczesne i te utrzymane w stylu vintage. Jaką wybralibyście dla siebie?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

2 Komentarze
 • Ślub w plenerze
  10 kwietnia, 2019

  Wybieramy wersję w plenerze 🙂

 • Marysia Sroka
  17 maja, 2022

  Dobrą opcją na wesele jest dobry dom weselny ze wspaniałymi organizatorami! Klasyczny i sprawdzony wybór jeśli chodzi o organizacje wesela.

  Co myślisz? Napisz.

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *