Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 2.5K przeczytane

Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym miesiącami . Ale gdzie ja wydawać,  by było  pięknie i modnie, by wszyscy goście świetnie się bawili, by zapewnić wszystkim komfort, mnóstwo zabawy i radości? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Wesele w plenerze

Wspaniała opcja na letni czas. Jeśli tylko dopisze Wam pogoda, wszystko uda się idealnie. Warto jednak pomyśleć i o tym, by posiadać plan awaryjny na wypadek ewentualne go letniego deszczu albo też burzy. Na pewno takie weselne przyjęcie wszyscy zaproszeni goście będą wspominać przez długi czas!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

https://pl.pinterest.com/pin/577938564658366748/

[/smart-grid]

 

Stodoła

Rustykalne wesela w stodole z sezonu na sezon cieszą się większym powodzeniem. nie dziwi nas to kompletnie są to bowiem pomieszczenia bardzo klimatyczne i szalenie stylowe. Wystarczy tylko zastosować odpowiednie dekoracje i…efekt finalny zachwyci każdego!

https://pl.pinterest.com/pin/556405728957186857/

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Nowoczesna sala weselna

Jeżeli marzy się Wam wesele w stu procentach nowoczesne, koniecznie pomyślcie o takiej własne weselnej sali. Pojawia się ich obecnie w naszym kraju coraz więcej (chciałoby się nawet powiedzieć, że wyrastają niczym grzyby po deszczu), są szalenie modne i ponadprzeciętnie komfortowe!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Stylowy dworek

Jeśli uwielbiacie klimaty retro i vintage i zdecydowanie daleko Wam do nowoczesności, na pewno powinniście się zdecydować na weselne przyjęcie w stylowym, eleganckim dworku. Może być on utrzymany w stylu angielskim czy polskim, ale oczywiście nie musi. Na pewno będziecie wraz gośćmi bawić się cudownie aż do białego rana, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Restauracja

Coraz bardziej powszechnym miejscem wydawania weselnych przyjęć są dziś restauracje. Wolnostojące lub hotelowe, bardzo często oferujące wszystkim gościom mnóstwo przestrzeni, zieleni i pięknych widoków!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Ogród

Jeśli posiadacie piękny ogród albo też takim dysponujecie, koniecznie powinniście pomyśleć o tym, aby tam własne odbyło się Wasze weselne przyjęcie (oczywiście kiedy zamierzacie powiedzieć sobie „tak” w którymś z letnich  miesięcy). Na pewno atmosfera będzie niezapomniana!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Pałac

Zamek lub pałac to dobre propozycje dla tych, którzy pragną świętować z wielką pompą. W takich cudownych miejscach na pewno prezentowała się będzie zjawiskowo Panna Młoda w sukni typu princessa oraz jej wybranek w niezwykle eleganckim fraku!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *