Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje

Przez Opublikowany 0 3 min, czytania 1.6K przeczytane

Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy fotografowie w naszym kraju reprezentują coraz wyższy poziom i robią naprawdę świetne zdjęcia. Dlatego też świeżo upieczone pary małżonków bardzo lubią pozować im podczas poślubnego pleneru. Niekiedy organizuje się miniplener w dniu ślubu i wesela, częściej jednak pary spotykają się z fotografem wtedy, kiedy już opadną nieco emocje. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę, gdy chodzi o tego typu sesje? Postanowiliśmy to prześledzić!

Sesja poślubna w górach

Sesje robione wśród górskich szczytów mają bez dwóch zdań wyjątkowy klimat. Nieco surowe, jednocześnie pełne piękna natury – a na tym tle para zakochanych w sobie do szaleństwa ludzi. Nas takie zdjęcia prawdziwie zachwycają!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 Sesja poślubna w parku

Park niektórym osobom wydaje się miejscem dość banalnym jaki na sesję poślubną. Nic podobnego, jeśli bowiem znajdzie się dobrego fotografa, na pewno będzie on autorem przepięknych ujęć. Spadające jesienne liście, zieleń wiosny, chłód zimny i letni upał – o każdej porze roku zdjęcia będą wspaniałe!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 Sesja poślubna w skansenie

Do modnych niezwykle ostatnimi czasy klimatów rustykalnych skanseny pasują wprost idealnie. Dlatego też niejedna para właśnie tam wybiera się wraz z fotografem na poślubną sesję. I jest pięknie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 Sesja poślubna na plaży

Nierzadko bywa tak, że para wymarzyła sobie zdjęcia na plaży. Nie dziwi nas to kompletnie, wszak morze ma w sobie coś absolutnie niesamowitego klimatycznego, przyciągającego. Tego typu fotografie bywają naprawdę cudowne!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Sesja poślubna w lesie

Las jest wprost stworzony do tego, by robić w nim przepiękne zdjęcia. Tak, w pełni się z tym stwierdzeniem zgadzamy!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Sesja poślubna w pałacu

Jeśli cenicie elegancję, luksusowe przestrzenie z charakterem i piękne antyki, na pewno powinniście zdecydować się na stylową sesję poślubną w pałacu lub zamku!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Sesja poślubna w mieście

Pełne energii, szalenie nowoczesne, wypełnione ludźmi (lub wręcz przeciwnie, zupełnie puste) przestrzenie miejskie to także bardzo ciekawa opcja, jeśli chodzi o sesję poślubną!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Możliwości są nieograniczone!

Tak naprawę ogranicza Was jedynie wyobraźnia, bo sesję poślubną zorganizować możecie wszędzie: w gospodarstwie agroturystycznym, na polu lawendy, nad rzeką, w wesołym miasteczku, barze z hamburgerami, w jakimś ładnym zaułku, w bibliotece, w kinie czy na stadionie piłkarskim. Będziecie mieć wspaniałe pamiątki w formie zdjęć!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *