Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Idealne propozycje kreacji dla najmłodszych druhenek!

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 2K przeczytane

Coraz częściej obserwujemy na polskich ślubach małe druhenki. Czasami są to kilkuletnie dziewczynki, niekiedy kilkunastolatki. Trzeba przyznać, że w orszaku Panny Młodej prezentują się one szalenie uroczo. Bywa niekiedy, że tę role przyjmuje córka Młodej Pary lub inna dziewczynka z bliskiej rodziny. Zwykle jest ona swoją rolą niezwykle przejęta i jest to dla niej niesamowite wydarzenie – jej emocje udzielają się innym, zaraża ona wszystkich swoim entuzjazmem. Postanowiliśmy spytać dziś ekspertów z branży, jak taka mała druhenka powinna być ubrana na ślubnej ceremonii oraz przyjęciu weselny. Sprawdźmy, co odpowiedzieli!

Tiulowa kreacja to strzał w dziesiątkę!

Kilkulatka idealnie, bardzo dziewczęco i szalenie uroczo prezentowała się będzie w sukience z tiulem w dolnej części Na pewno poczuje się w takiej propozycji niczym najprawdziwsza księżniczka. Warto skorzystać z tej właśnie podpowiedzi specjalistów!

Wszystkie odcienie fioletu są trendy!

W tym sezonie bardzo popularnym kolorem kreacji dla najmłodszej druhenki okazuje się być fiolet w różnych odcieniach. Mowa zarówno o odmianie delikatnej, wrzosowej, jak i tej zdecydowanie bardziej nasyconej.

Wielki błękit, czyli wszystkie odcienie niebieskiego dozwolone!

Kilkulatka krocząca w niedalekim pobliżu bohaterki dnia jak najbardziej może mieć na sobie sukienkę błękitną (odcień baby blue to dziś hit sezonu), chabrową lub granatową. To dobry pomysł na strój!

Czerwień jest super!

Urocza dziewczynka w czerwonej sukience –widok ten na pewno szczerze zachwyci wszystkich zebranych gości. Tak, kolor czerwony jak najbardziej się sprawdzi, a właścicielka kreacji poczuje się wyjątkowo!

Róż i już!

Dziewczynki uwielbiają różowe sukienki, dlatego tę właśnie barwę jak najbardziej warto wybrać dla najmłodszej z druhen. Będzie zachwycona!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Kasia
    7 lutego, 2018

    Bardzo oryginalne propozycje 🙂 na pewno wiele z nich zrobiłaby wrażenie na żywo 🙂

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *