Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 1.8K przeczytane

Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują z nią do zdjęć, rozdają uśmiechu i bawią się wspaniale. A jak są ubrane? Cóż, stylizacje dla nich to osobny temat, bo w dzisiejszych czasach jest mnóstwo możliwości, by wyglądały one zjawiskowo. Zwykle kolory ich kreacji dopasowane są do motywu przewodniego uroczystości i wesela. Miewają różne długości i fasony.
Ciekawe, które sukienki dla druhen najbardziej przypadną Wam do gustu!

Delikatnie i subtelnie

Tego typu stylizacje są bardzo częste na polskich ślubach i weselach. Kreacje zwiewne, pełne uroku, takie w których kobiety pełniące funkcję druhenek prezentują się olśniewająco!

Błysk cekinów

Oczywiście to Panna Młoda ma w tym dniu błyszczeć, ale i druhnom przyda się trochę blasku. Mogą one mieć na sobie mieniące się kreacje. Zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym bardzo dobrze się takie stylizacje prezentują!

Krótkie sukienki dla druhen

Choć bardzo często są one ubrane w długie kreacje, bywają też fanki tych krótkich. Cóż…prezentują się równie zjawiskowo, pokazując światu swoje zgrabne nogi!

Kwieciste sukienki dla druhen

Motywy florystyczne pojawiają się najczęściej w letnich stylizacjach. Tak ubrane druhny z pewnością zasługują na uwagę, bo prezentują się przepięknie!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *