Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?

Przez Opublikowany 1 3 min, czytania 2.6K przeczytane

W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna opcja. Nieco inaczej jest jednak w przypadku tych przyszłych Panien Młodych, które cenią niebanalne pomysły i intensywne barwy. One chciałyby jakoś swój outfit na tę szczególną okazję ożywić i sprawić, by różnił się on od innych. Na szczęście nie ma z tym najmniejszego problemu. Można bowiem zrobić tak, by klasyczna suknia ślubna (biała lub w odcieniu beżu) nabrała nowego charakteru dzięki dodatkom czy akcesoriom. I będzie pięknie!

Kolorowe okrycie wierzchnie doda koloru stylizacji!

Kiedy Panna Młoda zdecyduje się na to, by na suknię ślubną włożyć kolorowy sweterek, szal czy bolerko (zwykle korespondujące barwą z bytami albo też z bukietem śubnym), na pewno będzie czuła, że nie brakuje w jej stylizacji pięknych, pełnych energii barw!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Buty pełnej dynamizmu barwy świetnie się sprawdzą!

Kto powiedział, że na stopach Panny Młodej muszą znajdować się białe buty (przypominające nieco obuwie dedykowane dziewczynkom z okazji pierwszej komunii)? To jedno z możliwych, ale na pewno nie jedyne rozwiązanie. Właśnie dlatego warto pomyśleć o tym, by włożyć na tę szczególną okazję kolorowe bytu. Dodadzą one ślubnemu outfitowi całe mnóstwo energii .To nam się podoba!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Kolorowe elementy folkowe

Do ślubnej stylizacji warto przemycić także folkowe elementy – oczywiście decydują się na to głównie te Panny Młode, które czeka ślub i przyjęcie właśnie w folkowym klimacie. Będzie kolorowo i niebanalnie, a jednocześnie z odniesieniem do tradycji – idealnie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Moc koloru na paznokciach!

Manicure francuski i delikatne beże to nie jedyne rozwiązanie, jeśli chodzi o manicure Panny Młodej, Wszak jak najbardziej może ona postawić na kolory niebanalne, rzadko spotykane na ślubach i weselach wśród innych kobiet wychodzących za mąż. Wielbicielki pełnych energii barw będą zachwycone!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Intensywny kolor szminki

Najczęściej stawia się w makijażach ślubnych na mocniej umalowane oko, usta pozostawiając delikatnymi. Jednak nie zawsze tak jest, bo niektóre Panny Młode pragną właśnie swoje usta wyeksponować. I to ze znakomitym skutkiem!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Stylowa ramoneska doda całości charakteru!

Panna Młoda w kurtce typu ramoneska? Tak, to świetny pomysł! Panie lubiące nie do końca grzeczne stylizacje i ceniące outfity z pazurem na pewno wybiorą dla siebie takie właśnie połączenie. Let’s rock!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Wielobarwny wianek na głowie

Kolorowe wianki w połączeniu ze stylizacjami rustykalnymi wiodą dziś prym. To również ciekawy sposób na ożywienie stylizacji ślubnej!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Teatr ognia
    31 sierpnia, 2018

    Genialne pomysły. Moim zdaniem im więcej kolorów tym lepiej, sama czysta biel to już trochę przeżytek. No i pomysł z ramoneską, geniusz! Do tego podjazd pod kościół na motocyklu i już ślub będzie się odróżniać od reszty. Cieszę się że są takie blogi jak wasz, pozdrawiam.

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *