Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Jakie fryzury ślubne dla krótkowłosych Panien Młodych!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 3.3K przeczytane

Najczęściej w katalogach ślubnych widzimy Panny Młode z włosami do łopatek lub do pasa, dla nich propozycji fryzur na tę szczególną okazję jest bardzo wiele. Co jednak z kobietami, które cenią krótkie uczesania? Na szczęście dziś i dla nich jest wiele rozwiązań, wszak coraz częściej widuje się na ulicach olśniewające krótkowłose piękności.

Jakie fryzury ślubne wybrać?

Jak zatem uczesana być powinna Bohaterka Dnia, by wyglądać rewelacyjnie zarówno na żywo, jak i na ślubnych fotografiach? Sprawdźmy to!

Niezbyt długie…

Właścicielki włosów sięgających do ramion mają wbrew pozorom bardzo duże pole manewru, wszak styliści fryzur potrafią wyczarować dla nich wspaniałe, niebanalne uczesania. Nierzadko łączą one w sobie drapieżność i delikatność- cechy na pierwszy rzut oka przeciwstawne. Bardzo polecane są warkocze, miękkie i delikatne fale oraz subtelne ozdoby we włosach. Taka Panna Młoda prezentuje się z całą pewnością jak przysłowiowy milion dolarów!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

i bardzo krótkie!

Coraz więcej polskich piękności decyduje się na obcięcie włosów „na chłopaka”. Robią to zarówno celebrytki, jak i pozostałe kobiety, które niekoniecznie chcą nosić długie warkocze. Niektórym wydaje się, że bardzo trudno jest taką fryzurę odpowiednio wystylizować, by pasowała do ślubnej sukni. Nic bardziej mylnego! Potrzeba jedynie nieco wyobraźni fryzjera, odpowiednich kosmetyków oraz gustownych dodatków, by wyczarować coś ekstra! I kto powiedział, że Panna Młoda powinna mieć długie włosy?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Warkocze, warkoczyki!

Od kilku już sezonów styliści fryzur lansują modę na warkocze. Trudno się temu dziwić, przecież w takiej fryzurze każda Panna Młoda prezentuje się zjawiskowo! Na szczęście na niezbyt długich włosach można z powodzeniem je wykonać! Klasyczne, w stylu francuskim, typu kłos, dobierane – możliwości jest mnóstwo!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *