Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!

Przez Opublikowany 1 3 min, czytania 2.6K przeczytane

Każda para pragnie, by jej ślub był  wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. W przeważającej większości przypadków obiera się dzisiaj jeden konkretny kolor przewodni (może być to także zestawienie dwóch lub trzech barw, wszystko zależy od indywidualnych preferencji narzeczonych). Jakie zatem pomysły będą idealne obecnie, w 2018 roku? Pora to sprawdzić!

Ultra violet

Ten odcień fioletu cieszy się w trwającym aktualnie sezonie ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego – elegancki, stylowy i bardzo pięknie prezentujący się zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach. Może i Wy zdecydujecie się na to, by na niego postawić? Cudowne kwiaty, dekoracje, elementy stylizacji Młodej Pary – tak, to zdecydowane strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o kolor przewodni ślubu i wesela!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Miętowe love

Kolor miętowy jest niesamowicie wdzięczny, pełen uroku, bardzo radosny. Zapewne z tych właśnie powodów pary coraz częściej decydują się na to, aby on właśnie był przewodnią barwą ich ślubu i przyjęcia weselnego. Takie wydanie pastelowego koloru bardzo przypadło nam do gustu, a co Wy o nim myślicie?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Błękit

Błękit jako motyw przewodni ślubu i wesela  w toku 2018 nie traci na popularności. Pary wybierają go dlatego, że jest pełen uroku i niezwykłego czaru – trzeba przyznać, że błękitne kwiaty, dekoracje, ozdoby i elementy strojów Pary Młodej prezentują się naprawdę zjawiskowo!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Pudrowy róż

Róż w wydaniu pudrowym niezwykle często wiedzie prym na ślubach i weselnych przyjęciach Jest bowiem niesamowicie romantyczny i pełen uroku, pięknie komponuje się z bielą, złotem i zielenią, których  zwykle nie brakuje. To także barwa należąca do ścisłej czołówki, jeśli chodzi o modne barwy przewodnie tego roku!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Złoto ma moc!

Złoto to barwa kojarząca się z dobrobytem, z tym, co najbardziej wykwintne i luksusowe. Czy ktoś jeszcze zatem dziwi się temu, że tak często wykorzystuje się je w stylizacjach na ślub i wesele? Barwa może rzecz jasna pojawić się  w pojedynkę lub z innymi kolorami (na przykład bielą i ciemną zielenią), by zrobić na wszystkich ogromne wrażenie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Brzoskwiniowy

Kolor brzoskwiniowy wielkim szturmem wkroczył na salony i coraz częściej pojawia się on  w ślubno – weselnych stylizacjach. Przybył do nas z Zachodu i bardzo dobrze ma się na gruncie polskim. Co o nim sądzicie? My jesteśmy absolutnie oczarowani jego urokiem!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Turkusowy

Kojarzy się powszechnie z latem ,wakacjami i wszystkim ,co przyjemne i pełne uroku. Warto pomyśleć o włączeniu tej barwy do stylizacji ślubno – weselnych!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Hard Stone
    20 sierpnia, 2018

    Bardzo profesjonalne wykonanie . Przez te piękne zdjęcia zwątpiłam , który z kolorów jest moim ulubionym.

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *