Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Modna Para Młoda

Przez Opublikowany 0 4 min, czytania 3.4K przeczytane

Nie da się zaprzeczyć, że dobór odpowiedniej sukni dla Panny Młodej, ale również garnituru dla Pana Młodego to bardzo trudne zadanie. W końcu Para Młoda powinna prezentować się wyjątkowo. Niestety często zdarza się tak, że narzeczeni próbują eksperymentować ze swoim wyglądem, dobierają różnego rodzaju oryginalne dodatki, elementy, a efekt końcowy jest nie tyle zaskakujący co po prostu dziwny. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych stylizacji dla Par Młodych, zaczynając od klasycznych rozwiązań, a kończąc na bardziej odważnych stylizacjach.

Niezwykłe dodatki

Nie da się zaprzeczyć, że poza wyborem sukni czy garnituru bardzo istotne jest dobranie również dodatkowych elementów – butów, pasków, nakryć głowy, biżuterii. To właśnie takie dodatki nadają ostateczny charakter wybranej stylizacji. Nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo ważna kwestia. Warto jest również pokusić się o dobór podobnych dodatków, np. w kolorze zielonym czy brązowym zarówno przez Pannę Młodą, jak i Pana Młodego.

Kilka ciekawych stylizacji

Poniżej prezentujemy kilka ciekawych stylizacji dla Panny Młodej oraz Pana Młodego. Na początku kilka klasycznych rozwiązań, a na koniec parę odważnych stylizacji.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Klasyczna Para Młoda. Panna Młoda w pięknej, koronkowej, długiej sukni ślubnej, a Pan Młody w czarnym, matowym garniturze, białej koszuli oraz czarnej muszce. Klasyczna i prosta stylizacja, niemniej jednak bardzo elegancka. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Na uwagę zasługuje również fryzura Panny Młodej, gdzie są to luźno rozpuszczone włosy, lekko pofalowane, a na głowie zamiast tradycyjnego welonu Panna Młoda zdecydowała się na założenie wianku.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Kolejny przykład klasycznego rozwiązania, gdzie Panna Młoda ma na sobie prosta, białą, suknię ślubną uszytą z koronki, a Pan Młody ciemny, błyszczący garnitur. Z pewnością na uwagę zasługują dodatki wybrane przez Pana Młodego – jest to jasny krawat oraz brązowe buty, które nieco wyróżniają się. Niemniej jednak wszystkie elementy stylizacyjne są wręcz idealnie do siebie dopasowane. Panna Młoda ma luźno upięte włosy oraz delikatną, złotą biżuterię.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Panna Młoda w klasycznej, koronkowej sukni ślubnej. Włosy rozpuszczone, wianek. Pan Młody wybrał niebieski garnitur, białą koszulę, białą muszkę oraz pasek i buty w kolorze brązowym. Efekt końcowy jest niesamowity. Nie da się zaprzeczyć, że Para Młoda uroczo się prezentuje. Nie da się zaprzeczyć, że nie jest to klasyczne rozwiązanie, niemniej jednak eleganckie.

koronkowa suknia ślubna

Prosta suknia Panny Młodej, delikatna stylizacja, jedynym elementem ozdobnym jest przepiękny stroik wpięty w rozpuszczone włosy Panny Młodej. Dość ciekawie i oryginalnie prezentuje się natomiast Pan Młody. Przede wszystkim uwagę zwraca kolor garnituru – zieleń.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Jedno z najbardziej eleganckich, klasycznych i pięknych rozwiązań. Pan Młody ma sobie klasyczny frak, czarny pas, białą koszulę oraz czarną muszkę. Panna Młoda zdecydowała się na założenie prostej, białej, koronkowej sukni ślubnej, luźne, upięcie włosów, delikatne kolczyki. Nie da się zaprzeczyć, że tak elegancki Pan Młody i urocza Panna Młoda to niezwykłe zestawienie.

elegancka stylizacja ślubna

Tym razem przykład nieszablonowej stylizacji. Pan Młody ma na sobie biały garnitur, białą koszulę oraz granatowe dodatki, mocno wyróżniające się na tle całej stylizacji – krawat oraz wypustkę. Panna Młoda natomiast zdecydowała się na założenie dość odważnej sukni ślubnej z klasyczną górą oraz ciekawym fasonem sukni. Dopełnieniem całej stylizacji są przepięknie upięte włosy oraz delikatna biżuteria.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Panna Młoda w prostej sukni ślubnej, z koronkowymi rękawkami, rozpuszczone włosy oraz delikatna biżuteria – nie da się zaprzeczyć, że to prosta, klasyczna, elegancka, ale zarazem bardzo piękna stylizacja. Pan Młody zdecydował się na założenie czarnego garnituru, czarnej koszuli, a na tle całości wyróżnia się jedynie fioletowy krawat. To z pewnością ciekawa stylizacja.

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Pan Młody w garniturze w kratkę, muszce w kratkę, białej koszuli oraz Panna Młoda w koronkowej sukni ślubnej i wianku na głowie. Nie da się zaprzeczyć, że to dość oryginalna stylizacja.

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Tym razem również przykład ciekawej, oryginalnej stylizacji. Pan Młody ma na sobie brązową marynarkę, kamizelkę, czarne spodnie, brązowy pasek oraz kremowy krawat. Panna Młoda natomiast zdecydowała się na założenie krótkiej sukni ślubnej.

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zapisz

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *