Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Modne zaproszenia na Komunię 2023 – sprawdź, co jest w modzie!

Przez Opublikowany 0 3 min, czytania 60 przeczytane

Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej zawsze spędzają sen z powiek rodzicom. Chcą oni bowiem, by ich pociecha na długo zapamiętała ten wyjątkowy dzień, a także, by mogła go spędzić w towarzystwie zaproszonych gości – bliskich i rodziny. Niemniej jednak sam problem pojawia się już na etapie wyboru odpowiednich wzorów zaproszeń komunijnych. Jak łatwo można się domyślić, muszą być one wyjątkowo estetyczne oraz modne. Wobec tego, jakie zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą są na topie w 2023 roku?

Drewniane zaproszenia na komunię – ekologiczne i estetyczne

Zaproszenia komunijne zwykle wzbudzają wiele wątpliwości. Rodzice starają się nadążyć za najnowocześniejszymi trendami i zadbać o każdy detal przygotowywanych zaproszeń. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że zaproszenia komunijne stają się wizytówką, a co za tym idzie, powinny być one zaskakujące oraz oryginalne. Jeśli więc rodzicom zależy na nietuzinkowości, wówczas mogą oni zdecydować się na drewniane zaproszenia na komunię! Jest to świetny pomysł, głównie z uwagi na to, że łączy on zarówno aspekt ekologiczny jak i estetyczny. Drewno jest bowiem materiałem o ponadprzeciętnym wdzięku, a także staje się lepszą alternatywą dla tradycyjnego papieru. Co więcej, będą to idealne zaproszenia na komunię dla dziadków, ze względu na swoją trwałość. Seniorzy więc będą mogli mieć wyjątkową pamiątkę po Pierwszej Komunii Świętej swoich wnucząt!

Zaproszenia na komunię ze zdjęciem – oryginalność jest najważniejsza

Kolejnym, wyjątkowo modnym rozwiązaniem w 2023 roku stały się zaproszenia na komunię ze zdjęciem dostępne na stronie pracowniatadam.pl. Poniekąd, takie zaproszenie może przekazać wiele emocji i uczuć, a także skuteczniej zachęcić zaproszoną osobę do wspólnego celebrowania wyjątkowego momentu. Decydując się jednak na zaproszenia na komunię ze zdjęciem, warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami:

  • czy na zdjęciu ma znaleźć się cała rodzina, czy może tylko dziecko?
  • w jakim formacie zdjęcie będzie się najlepiej prezentować na zaproszeniu?
  • czy postawić na zdjęcie w kolorze, czy może na jego czarno – białą wersję?

Oczywiście, warto także zwrócić uwagę na to, by treść pisemna poniekąd korespondowała z zamieszczonym zdjęciem. W tym celu warto zdecydować się na personalizowane zaproszenia na komunię, czyli maksymalnie dostosować ich treść do indywidualnych potrzeb. Wówczas będzie można uzyskać wyjątkowy efekt końcowy, a takie zaproszenie na długo zapadnie w pamięć odbiorcy!

Szklane zaproszenia na komunię – wyjątkowa estetyka, która nie zawodzi

Ostatnią propozycją na najmodniejsze zaproszenia komunijne w 2023 roku są te wykonane na akrylowym podłożu. Poniekąd, można powiedzieć, że są to szklane zaproszenia na komunię, gdyż cechuje je wyjątkowa transparentność oraz ponadprzeciętne walory estetyczne. Taki wzór z całą pewnością wyróżni się na tle prostych i papierowych zaproszeń i sprawi, że goście z jeszcze większą chęcią zdecydują pojawić się na uroczystości. Wysokiej jakości, gruby akryl pokrywany jest eleganckim nadrukiem w odpowiednim kolorze, co daje możliwość na osiągnięcie spektakularnego efektu. Oczywiście na takim podłożu można bez problemu wykonać personalizowane zaproszenia na komunię uwzględniające np. imię i nazwisko dziecka, dokładną datę uroczystości, a nawet własną teść zaproszenia. Jest to wyjątkowo oryginalna forma, która może być jednocześnie świetną pamiątką z wydarzenia.

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *