Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Modny Pan Młody, czyli warto zadbać o każdy element ślubnej stylizacji!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 2.3K przeczytane

Zwykle podczas omawiania najnowszych trendów w modzie ślubnej najwięcej uwagi poświęca się wyglądowi Panny Młodej. No tak, ale przecież jej wybranek także musi w tym wyjątkowym dniu prezentować się naprawdę gustownie. Aby zadbać o to w odpowiedni sposób, musi on zdać sobie sprawę z tego, o czym powinien pamiętać. Wszak elementów jego stroju jest niemało!

1. Garnitur

Garnitur to oczywiście główny element outfitu Pana Młodego. Musi być on świetnie dobrany do jego sylwetki, by leżał na niej nieskazitelnie. Ponadto warto śledzić najnowsze trendy w męskiej modzie ślubnej, aby zobaczyć, jakie kolory i kroje stają się trendy. Możliwości jest naprawdę niemało!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

2. Koszula

Musi ona stanowić bardzo udany mariaż piękna i wygody. Nie zapominajmy też o tym, że jeśli Pan Młody spoci się podczas wesołych tańców na weselnym przyjęciu, fakt ten musi pozostać niezauważonym (na szczęście są takie materiały, które znakomicie sobie z tym radzą). Idealny dobór koszuli to wbrew pozorom wcale nie taka trudna sprawa, sprzedawcy w dobrych sklepach na pewno pomogą!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

3. Muszka

Współcześnie mężczyźni na dzień ślubu wybierają ja zdecydowanie częściej niż krawat. Ale niech nikomu nie wydaje się, że do wyboru jest tylko klasyczna czerń i ewentualnie biel. Projektanci przygotowali całą masę bardzo oryginalnych modeli dla Panów Młodych z charakterem. Pojawiają się bardzo nietypowe printy (folkowe, kwiatowe, geometryczne i inne). Jest w czym wybierać!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

4.Buty do ślubu

Muszą się oczywiście świetnie prezentować (to niezwykle ważny element outfitu na tę szczególną okazję), ale jednocześnie cechować się wygodą. Dobrze by było, aby przyszły Pan Młody pochodził w nich po domu jakiś czas przed weselem, wtedy bowiem będzie miał pewność, że nie okażą się niewygodne. Przecież tańce do białego rana wymagają idealnego obuwia!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

5. Poszetka

Ten element stylizacji ślubnej powinien być dobrany do całości, tylko wtedy bowiem świetnie spełni swoją funkcję. Należy dobrać go tak, by nie był bardziej wyeksponowany niż ozdoba w butonierce.

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

6. Spinki do mankietów

Jeśli przyszły Pan Młody zdecyduje się na zakup koszuli, do której potrzebne są spinki, na pewno będzie się prezentował szalenie elegancki i niezwykle gustownie. Jaki model wybrać? Tutaj wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Są niezwykle klasyczne, standardowe egzemplarze, są także te szalenie oryginalne czy nawet zabawne bądź też przygotowane specjalnie na tę okazję. Które najbardziej Wam się podobają?

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *