Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Na jaki typ sukni ślubnej postawić w 2018 roku? TO jest modne!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 4.2K przeczytane

Już za chwileczkę, już za momencik…rusza sezon ślubny 2018. Jak wiemy, dla każdej przyszłej Panny Młodej niezmiernie ważne jest to, jaką kreację będzie miała na sobie w tym szczególnym dniu. Zwykle poszukiwania sukienki trwają tygodniami (lub nawet dłużej), panie poszukują oczywiście egzemplarzy z efektem wow, takich, które pozwoliłyby im się czuć naprawdę wyjątkowo.

Często jako małe dziewczynki kobiety marzą o typowo księżniczkowych kreacjach do ślubu, jednak wiele z nich rezygnuje z czasem z tego pomysłu, bo bardziej podobają im się inne suknie. Różnie bywa, my jednak jak najbardziej zachęcamy wszystkie przyszłe Panie Młode do przymierzania różnych modeli. Być może ten, który został na początku wykluczony, okaże się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę?

Księżniczkowy model z szerokim dołem

Ten fason idealnie będzie się sprawował wówczas, kiedy pragniecie mieć ślub i wesele w klimacie glamour lub też romantycznym. Do tak ubranej Panny Młodej idealnie pasował będzie jej wybranek w eleganckim fraku. To typ sukni, o której z pewnością marzy każda dziewczynka. Krój princessy nadal się sprawdza, choć jego popularność jest nieco mniejsza niż na przykład kilka lat temu!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

W klimatach rustykalnych

Olbrzymim powodzeniem cieszą się dziś te suknie, które śmiało można nazwać rustykalnymi. W przeważającej większości przypadków mamy tutaj do czynienia z prostym krojem o koronkami. Do tego typu kreacji idealnie nadają się kwiaty wpięte we włosy bądź też wianki z żywych kwiatów. Taka Panna Młoda prezentuje się niezwykle dziewczęco, subtelnie i zwiewnie – niczym rusałka lub nimfa wodna! Jak Wam się podoba?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Z tiulowym dołem

Trzeba przyznać, że Bohaterka Dnia w takiej sukni prezentuje się nader interesująco. Tego typu suknie są bardzo strojne, stosujemy zatem zwykle dość proste, minimalistyczne dodatki. Co sądzicie o takich kreacjach?

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

W klimacie boho

Klimat boho to duża ilość koronek, półprzezroczystości, odkryte plecy, luz i wygoda – w najlepszym wydaniu oczywiście. Najlepszymi dodatkami okazują się tu być buty-rzymianki. Jest pięknie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *