Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej. TE uczesania są trendy!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 5.1K przeczytane

Wiadomym jest, iż każda Panna młoda pragnie wyglądać na ślubnym kobiercu wyjątkowo. To właśnie dlatego wybiera ona dla siebie najpiękniejszą suknię, stylowe buty i dodatki, to właśnie dlatego udaje się do znakomitej makijażystki. A co z fryzurą? Ona rzecz jasna również powinna pasować do reszty, a więc musi być wyjątkowa. Na szczęście jednak dzisiejsze mistrzynie grzebienia (i mistrzowie, bo tych wszak także nie brakuje) przygotują mnóstwo fantastycznych propozycji. Na co warto postawić? Sprawdź najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej!

Warkocz w różnych postaciach

Nie od dziś wiadomo, że warkocz jest uczesaniem ze wszech miar kobiecym, dlatego i na tę specjalna okazję sprawdza się wprost idealnie. Będzie odpowiedni zarówno w przypadku stylizacji rustykalnych i boho, jak i tych glamour oraz klasycznych. Do wyboru mamy obecnie całe mnóstwo najróżniejszych typów warkoczy, między innymi dobierany, francuski, bokserki czy też kłos. Bardzo nam się podobają tego typu uczesania u Panien młodych!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Kok przy linii karku gwarancja sukcesu!

Bardzo wiele Panien Młodych właśnie taką fryzurę wybiera na tę szczególną okazję. Ten stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić. Wszak uroczy koczek pasuje znakomicie do szeregu typów sukien, sprawia także, że kobiecie jest wygodnie, może tańczyć, przytulać się do nowo poślubionego małżonka i czuć się swobodnie i pięknie zarazem!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

https://pl.pinterest.com/pin/726064771149632869/

[/smart-grid]

Rozpuszczone włosy? Tak, warto!

Jeżeli kobieta wprost uwielbia swoje rozpuszczone włosy, jest z nich dumna i pragnie, by stały się one jednym ze składowych elementów jej ślubnej stylizacji, całą pewnością powinna je pozostawić rozpuszczona. Takie właśnie uczesanie sprawdzi się przede wszystkim w przypadku ślubu utrzymanego w klimacie rustykalnym lub boho, ale nie tylko. Doskonale prezentuje się w tym przypadku wianek, kwiat lub też inna urocza ozdoba do włosów. Jak Wam się podoba?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Fryzury dla Panny Młodej: Pełne uroku fale

Na pewno są w stanie sprawić, by kobieta prezentowała się wprost zjawiskowo. trudno zatem dziwić się temu, że tak często fryzjerzy są proszeni o to, by na ową szczególną okazję przygotować dla Panny Młodej cudowne fale. Znakomicie sprawdzają się one w przypadku przeróżnych stylizacji!

https://pl.pinterest.com/pin/374713631477996713/

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Krótkie włosy wystylizowane perfekcyjnie!

Wydawać by się mogło, że tylko dla długich bądź też średniej długości włosów przygotowano tak wiele różnorodnych stylizacji, jeśli mowa o fryzurach. Nie jest to jednak prawda, bowiem posiadaczki krótkich kosmyków także mogą prezentować się wprost zniewalająco. Przykłady? Oczywiście!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *