Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Najmodniejsze stylizacje dla druhen

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 4.3K przeczytane

Oczywiście to nie one są głównymi bohaterkami dnia (bo najważniejsza jest rzecz jasna Panna Młoda), ale warto sprawić, by druhny prezentowały się rewelacyjnie. Tak naprawdę moda na to, by kobiety te miały na sobie identyczne, podobne bądź też współgrające z sobą stroje, nadeszła do nas z Zachodu. Zdobywa dziś coraz większą popularność i na coraz większej ilości ślubów i wesel druhny mają przemyślane wcześniej i przygotowane stroje. Oczywiście nikt nie każe im przywdziewać sukienek typu beza w brzoskwiniowym odcieniu (jak to nierzadko bywało w komediach romantycznych), dzisiaj ich kreacje są piękne, stylowe, pełne klasy. Jakie zatem sukienki warto druhnom zaproponować?

Błękit rządzi!

Jeśli pragniecie, by kolorem przewodnim Waszego ślubu i wesela był niebieski, na pewno zdecydujecie się na to, by i druhny w tym kolorze sukienek wystąpiły. To bardzo dobre rozwiązanie, wszak jest to barwa stylowa, w bardzo elegancki sposób podkreślająca kobiecą urodę. Panna Młoda na tle swoich ubranych na niebiesko druhen na pewno będzie prezentowała się cudownie. Czas zatem na błękitne inspiracje! Jak Wam się podobają?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

W świecie pasteli

Pastelowe barwy bardzo często wybierane są przez kobiety wybierające się na przyjęcia weselne. Trudno wszak się temu dziwić, są to kolory radosne, pełne uroku, wspaniale wydobywające piękno. Zatem i druhnom niezwykle często proponuje się takie właśnie sukienki. Czy Wam podoba się pastelowy look?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

A może coś bardziej wyrazistego?

Wszak druhny wcale nie muszą mieć na sobie jasnych sukienek, można bowiem w ich przypadku postawić na wyrazistość – wówczas kontrast między ich kreacjami a jasnością Panny Młodej będzie się na fotografiach (na żywo rzecz jasna także) prezentował szalenie interesująco. Do wyboru barwa marsala, bordo, granat, butelkowa zieleń, a nawet czerń. Co myślicie o tak ubranych druhnach?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Niech pojawią się nadruki!

Kto powiedział, że druhny muszą być ubrane w kreacje gładkie? Wszak te z różnego typu printami także świetnie się sprawdzą (zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do czynienia z letnim ślubem). Póki co tak ubrane druhny spotykane są niezbyt często, trzeba jednak przyznać, że prezentują się wspaniale. Zgadzacie się z nami?

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *