Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Najmodniejsze trendy ślubne, czyli jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowo piękny?

Przez Opublikowany 0 3 min, czytania 2.4K przeczytane

W modzie ślubnej mamy do czynienia z najróżniejszymi trendami. Nie myślcie sobie, że chodzi wyłącznie o stroje Młodej Pary, dotyczy to rzecz jasna także zastawy stołowej, dekoracji, ozdób, akcesoriów, kwiatów…wszystko musi bowiem idealnie do siebie pasować, komponować się znakomicie. Jeśli tak jest, mówimy o świetnie zorganizowanej ceremonii ślubnej i genialnym weselnym przyjęciu. Ale żeby móc wszystko zaplanować ze szczegółami, należy najpierw wybrać konkretny klimat czy też kolorystykę. Poznajmy zatem aktualne trendy!

1. Rustykalnie, czyli wiejsko

Moda na ceremonie i przyjęcia w klimacie rustykalnym trwa w naszym kraju od niedawna i wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie z pewnością się nie skończy. To swego rodzaju alternatywa dla nowoczesnych, pełnych elegancji ślubów i przyjęć. Ma być prosto, lekko, delikatnie. Co się pojawia? Kwiaty polne, słoiki ozdobione sznurkiem i koronką w roli wazonów czy świeczników, sporo drewna, korka, zieleni i bieli. Do tego koniecznie sporo światełek tworzących cudowny klimat. Najlepiej jest, kiedy przyjęcie odbywa się w stodole lub wnętrzu, które je swoim stylem przypomina. I jest pięknie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

2. Ślubno-weselny minimalizm

Coraz więcej par wprowadza minimalizm do swojego codziennego życia. Chcą one, by także ten najważniejszy dzień nie był inny. Na szczęście w ofercie firm zajmujących się branżą ślubno-weselna znajduje się mnóstwo patentów na to, by ceremonia i przyjęcie były eleganckie, lecz przy tym i pełne niewymuszonej prostoty. Jak Wam się podoba takie podejście do tego tematu?

https://pl.pinterest.com/pin/294915475594230018/

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

3. Styl boho rządzi

Bardzo wiele polskich par (wzorem przyjaciół z Zachodu) decyduje się na stylistykę boho na ślubie i weselnym przyjęciu. Co to oznacza? Pojawiają się nawiązania do klimatów hippie, jest kolorowo, bardzo radośnie, można z powodzeniem połączyć pozornie niepasujące do siebie elementy, by stworzyć z nich idealną pod każdym względem całość. Co o takim pomyśle sądzicie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

https://pl.pinterest.com/pin/572168327655502652/

[/smart-grid]

4. Niech będzie industrialnie!

Spora dawka surowości i prostoty, mała ilość kolorów – to najważniejsze wyznaczniki industrialnego klimatu na ślubie i weselnym przyjęciu. Pary ceniące taki właśnie klimat mają dziś pole do popisu, bo coraz więcej dekoracji, ozdób i akcesoriów charakterystycznych właśnie dla niego pojawia się w ofertach firm z branży. Nierzadko przyjęcia weselne w klimacie industrial odbywają się w pofabrycznych budynkach. Lubicie taki styl czy wolicie jednak coś innego?

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

5. 100% romantyzmu

Osoby, które nie przepadają za różem, dużą ilością kwiatów i romantycznych dekoracji, z pewnością będą od tego klimatu stronić. Trzeba jednak przyznać, że bardzo wiele osób jest nim zachwyconych. Para Młoda poczuć się może bowiem niczym w pięknej baśniowej opowieści z sobą w głównej roli. Jest sporo przepychu, ale niepozbawionego elegancji. Co o takim rozwiązaniu myślicie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *