Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Niebanalne stylizacje ślubne dla Panny Młodej

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 3K przeczytane

Wiemy doskonale o tym iż zdecydowana większość Panien Młodych w naszym kraju decyduje się na klasyczny look na swój wielki dzień. Tak, to prawda, suknie białe lub ivory królują, klasyczne, modne w aktualnym sezonie modele jak najbardziej cieszą się popularnością. Bezpieczne dodatki oraz fryzury i makijaże pojawiają się niezwykle często. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze tak właśnie to wygląda, że są takie kobiety, które decydują się na znacznie bardziej odważne, niesztampowe i oryginalne propozycje stylizacji ślubnych. Bywają one nieco drapieżne, odrobine zabawne, słodkie i urocze. jednym się podobają, innym kompletnie nie. co o nich sądzicie?

Na rockowo!

Stylizacje ślubne w stylu rockowym czy grunge to w naszym kraju nowość – ale trzeba przyznać, że bardzo ciekawie się one prezentują zarówno na żywo, jak i na ślubnych fotografiach oraz nagraniach. nieco niepokorne, bardzo niesztampowe, szalenie nietuzinkowe…nam się podobają, bo kto powiedział, że Panna Młoda zawsze musi występować w roli romantycznej, zwiewnej rusałki?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Bardzo kolorowo!

Biała suknia ślubna to dla niektórych kobiet nuda, dlatego też decydują się one na zupełnie inne stylizacje. miłośniczki intensywnych barw zdecydowanie mają dziś pole do popisu, bo przeróżnych kolorów sukien ślubnych jest dziś bardzo wiele. Jak Wam się podobają Panny Młode w wersji na kolorowo?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

W zabawnych butach

Można co prawda założyć dość klasyczną ślubną suknię, jednak poszaleć nieco, gdy chodzi o obuwie. wszak kto powiedział, że Panna Młoda musi mieć na nogach klasyczne szpilki albo też baleriny? Warto pomyśleć o czymś znacznie bardziej oryginalnym!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

A może nie w sukience?

Okazuje się, że polskie Panny Młode coraz chętniej wybierają dla siebie kombinezony! To bardzo intrygująca alternatywa dla tych kobiet, które nie przepadają za sukienkami. Jak Wam się podobają tego typu stylizacje?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Folk rządzi!

Coraz częściej widujemy Panny Młode, które pragną do swoich ślubno-weselnych stylizacji wpleść stylizacje folkowe. Przyznać trzeba, że prezentują się w nich bardzo stylowo i oryginalnie. A jak Wam się podoba ta dawka koloru w stylu folk?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

W stylu hippie

Coraz częściej w naszym kraju pary decydują się na ślub i wesele  w sylu boho. W tym przypadku motywy hippie wydają się być  całą pewnością przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Taka Panna Młoda wygląda dość odważnie, a jednocześnie dziewczęco, jest pełna uroku, ale i też bardzo oryginalna. co sądzicie o tego typu stylizacjach, podobają Wam się?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *