Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Nietypowe pomysły na sesję ślubną

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 2.6K przeczytane

Zdjęcia ślubne to nie byle jakie zdjęcia. Uwieczniają ten wyjątkowy moment w życiu, który nowożeńcy chcą mieć zawsze w pamięci. Dlatego sesję zdjęciową trzeba dobrze zaplanować, wybrać profesjonalnego fotografa, a przede wszystkim – mieć na sesję pomysł.

1. Sesja ślubna z balonami to dość nowy, ale coraz częściej wykorzystywany motyw. Balony w naturalny sposób kojarzą się z beztroskimi chwilami z dzieciństwa, wprowadzają element radości i pogody ducha. Do sesji można użyć balonów w jednym kształcie i kolorze lub zdecydować się na wielobarwną, ulotną mozaikę.

2. Psy, koty lub papugi coraz częściej towarzyszą młodej parze na zdjęciach ślubnych. W naturalny sposób wprowadzają na plan zdjęciowy element rozluźnienia. Nigdy nie pozują, co sprawia, że i państwo młodzi zachowują się naturalnie i nie przyjmują sztucznych pozycji. Sesja ze zwierzakami może być ciekawą przygodą, szczególnie jeśli pokusimy się o mniej oczywiste zwierzęta, małe małpki, gekony, fretki, a nawet węże!

3. Ciekawe miejsca na świecie aż proszą, by być tłem dla niepowtarzalnej sesji ślubnej. Przecież sesja nie musi odbyć się miejscu i dniu ślubu, można ją zaplanować na jeden z dni podróży poślubnej. Plaże Costa Brava, klimatyczny Paryż, nostalgiczny Londyn czy romantyczny Rzym to miejsca, w których warto zaplanować sesję ślubną. Będą też piękną pamiątką z miesiąca miodowego.

4. Suknia ślubna jest niewątpliwe wyjątkową kreacją, ale kreacją jednorazową. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by podczas sesji ślubnej nieco ją pobrudzić, wchodząc do rzeki, jeziora lub… kałuży. W takich nieczystych miejscach można zrobić wyjątkowe i naprawdę piękne fotografie.

5. Klimatyczny bar lub pub urządzony w określonym stylu to także doskonałe miejsce na fotograficzną sesję ślubną. Bar z lat pięćdziesiątych, kawiarnia w stylu lat sześćdziesiątych czy pub z lat siedemdziesiątych to miejsca, które mogą zainspirować do ciekawych ujęć zarówno państwa młodych, jak i fotografa.

Dobra, udana sesja ślubna zależy nie tylko od wyboru miejsca i fotogeniczności młodej pary. Dużo do powiedzenia ma także fotograf. To jego artystyczne spojrzenie potrafi przeobrazić banalny plener w naprawdę magiczne miejsce. Dlatego fotografa ślubnego trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Warto poszukać prawdziwego artysty np. na wedding.com, platformie ślubnej, która krok po kroku przeprowadzi narzeczonych przez wszystkie etapy przygotowań do wesela. Dla zawężenia poszukiwań wystarczy podać swoje miasto. Przykładowo lista fotografów z Bydgoszczy dostępna jest tutaj: https://wedding.pl/fotograf-slubny/bydgoszcz.

Foto: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Klara Lewandowska
    1 grudnia, 2017

    Sesje nad morze, w parku i w górach są już dawno oklepane. Trudno wpaść na ciekawy pomysł, ale fotografowie mają zawsze coś w zanadrzu 🙂

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *