Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Nowa suknia ślubna za 500 złotych? – teraz to możliwe.

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 4K przeczytane

Zakup sukni ślubnej, tej jedynej, wymarzonej, niezwykłej. Marzenie każdej kobiety. Nie da się zaprzeczyć, że często wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Szczególnie drogie są oryginalne kreacje, pochodzące z salonów znanych projektantów mody. Jednak nie każda Panna Młoda musi wydawać na zakup sukni ślubnej za tysiące złotych. Wręcz przeciwnie. Należy tutaj zauważyć, że w wielu popularnych sklepach, nazywanych potocznie sieciówkami można bardzo tanio kupić suknię ślubną. I wcale nie oznacza to, że suknia będzie pretensjonalna czy wykonana z słabej jakości materiałów. Wręcz przeciwnie. W takich sklepach za stosunkowo niską cenę można znaleźć wiele ciekawych propozycji dla Panien Młodych. Wystarczy rozejrzeć się po stronach internetowych. Z pewnością jest to propozycja skierowana do kobiet, które pragną przepięknie wygląd na ślubie, ale nie chcą inwestować w suknię dużej sumy pieniędzy.

Przepiękne suknie w niskich cenach

Nie da się zaprzeczyć, że nowa suknia ślubna za 500 złotych to bardzo atrakcyjna oferta. W znanych salonach mody nie możliwości zakupu takiej sukni nawet podczas sezonowych obniżek. Czym różnią się suknie za 500 złotych od tych za tysiące złotych? Z pewnością te drugie są bardziej dopracowane, być może wykonane z lepszej jakości materiałów, najczęściej szyte ręcznie, gdzie nad każdym szczegółem czuwa projektant. Natomiast suknie ślubne z sieciówek mogą być wykonane z słabszej jakości materiałów, proponowane fasony są prostsze, często nie posiadają żadnych dodatkowych zdobień. Niemniej jednak takie suknie prezentują się bardzo ciekawie. Z pewnością Panna Młoda, która chce zaoszczędzić na sukni ślubnej, ale zarazem wyglądać pięknie i wyjątkowo powinna przejrzeć właśnie oferty popularnych sieciówek. Z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Tutaj należy również wskazać, że w popularnych sieciówkach można znaleźć również sukienki, które idealnie będą pasować na ślub cywilny czy poprawiny.

Co z dopasowaniem sukni?

Należy zauważyć, że kupując suknie ślubną w salonach mody ślubnej najczęściej już w podstawowej cenie sukni zawarty jest koszt wykonania drobnych poprawek krawieckich, np. skrócenia sukni, poszerzenia lub zwężenia. Decydując się na zakup taniej sukni ślubnej niestety nie może być mowy o żadnych poprawkach. Dopiero po zakupie należy znaleźć krawcową, która podejmie się wykonania ewentualnych poprawek. Jest to bardzo ważna kwestia. Z pewnością wiąże się to z dodatkowymi wydatkami. Niemniej jednak warto jest zapoznać się z ofertami popularnych sklepów, gdzie można znaleźć wymarzoną suknię ślubną w niskiej cenie.

TOP SHOP

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

ASOS

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

ALLIEXPRESS

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

ZALANDO

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *