Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 3.7K przeczytane

W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej wybieramy pełną zieleni wiosnę, nierzadko bierzemy ślub także podczas trwania kolorowej wiosny. Zima także ma swój niezwykły urok, więc w sezonie świąteczno-noworocznym relatywnie często zdarzają się śluby i weselne przyjęcia. W takich przypadkach jednak Panna Młoda powinna być przygotowana na różne pogodowe rewolucje, dlatego musi mieć okrycie wierzchnie. Ale jakie?

Dopasuj okrycie wierzchnie do typu kreacji!

Oczywiście rozwiązań jest sporo! O ile jeszcze do niedawna królowały tylko krótkie bolerka, o tyle teraz dziś Panny Młode pragnące uniknąć chłodu mają do wyboru bardzo wiele różnorodnych opcji. Jedna z najpopularniejszych jest puszysty miniswtererek (zwykle w kokorze białym). Można zdecydować się również na pełną uroku ramoneskę (dodającą całej stylizacji odrobinę drapieżności p pazura). Elegancka marynarka także sprawdzi się w przypadku wiele modeli sukien. Warto pomyśleć o eleganckim szalu. Subtelna chusta zakryje ramiona. Jeśli mowa o zimie, etola lub futerko będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Wbrew pozorom dopasowanie typu okrycia wierzchniego do sukni wcale nie jest trudne. Zapoznajcie się z naszymi inspiracjami!

[smart-grid row_height=”300″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Nie tylko biel!

Chociaż w zdecydowanej większości przypadków Panny Młode decydują się okrycia wierzchnie barwy białej, to przecież wcale nie musi tak być. Kolorowy koc to bardzo ciekawy pomysł na zapewnienie sobie jednocześnie ciepła i stylowego wyglądu podczas drogi do kościoła i na weselna salę. Futerka, sweterki, narzutki i inne okrycia w nietypowych kolorach także prezentują się po prostu zjawiskowo. Warto zabrać je też na sesję zdjęciową, dzięki temu fotografie będą na pewno znakomite!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *