Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Oryginalne dodatki ślubne dla stylowego Pana Młodego

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 2.3K przeczytane

Jeszcze do niedawna niemalże wszystkie Młode Pary prezentowały się niemalże tak samo, jeśli chodzi o ślubno – weselny outfit. Mężczyzna w przeważającej większości przypadków miał na sobie jednokolorowy garnitur, białą koszulę, eleganckie buty oraz muchę bądź krawat. Dziś jednak moda ślubna staje się coraz bardziej liberalna, coraz częściej Pary Młode występują w strojach typu vintage czy boho lub w klimatach retro. Zatem jeśli chodzi o męski zestaw na ten wyjątkowy dzień, coraz bardziej pozwolić sobie można na odrobinę szaleństwa!

Kolorowe skarpetki rządzą!

Przyjęło się, że do eleganckiego ciemnego garnituru mężczyzna może włożyć jedynie czarne egzemplarze pozbawione wzorków. No tak, w klasycznej wersji…Jeśli bowiem mamy ochotę nieco pobawić się ślubna modą, potraktować ją z przymrużeniem oka, pójść w inną stronę niż ta standardowa. Wszak coraz częściej widzimy Panów Młodych w…bajecznie kolorowych skarpetkach. I bardzo nam się to podoba. A Wy, co sądzicie o tego typu szalonych dodatkach?

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Nieoczywiste spinki do mankietów to strzał w dziesiątkę!

Kto powiedział, że Bohater Dnia koniecznie musi mieć na sobie standardowe eleganckie spinki do mankietów? Wszak w tym dniu można nieco poszaleć, postawić na oryginalność. Jesteśmy przekonani, iż prezentowane przez nas egzemplarze będą fantastycznie prezentowały się zarówno na żywo, jak i na fotografiach. Warto poszukać czegoś z efektem „wow”! Ultrakolorowe, zabawne, z postaciami z baśni i bajek czy superbohaterami – naprawdę jest w czym wybierać!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

A może zabawny krawat?

Projektanci w pełni postarali się, aby wybór zabawnych krawatów dla Panów Młodych był naprawdę imponujący! Dlatego też nie trzeba wcale poruszać się w obszarach klasycznej elegancji, warto zaś postawić na to, co oryginalne, niestandardowe i zabawne!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Obuwnicze szaleństwo!

Wszak czy buty Pana Młodego zawsze muszą być przykładem klasycznej elegancji? Oczywiście, że nie! I tutaj przyda się odrobina szaleństwa i dystansu do samego siebie! Jak podobają się Wam nasze propozycje?

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • olga
    22 kwietnia, 2018

    no wreszcie artykuł, w którym jest parę słów o oryginalnych spinkach do mankietów! dla przyszłego męża zamówiłam takie drewniane, z grawerem 😀 nasze są z imperiumgadzetow.pl – na żywo są jeszcze ładniejsze, a i myślę, że zostanie nam fajna pamiątka po prostu :))

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *