Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Postaw na wygodne buty na ślub i wesele! Wygodne buty dla Panny Młodej!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 3.9K przeczytane

Każda Panna Młoda pragnie w dniu swojego ślubu oraz weselnego przyjęcia prezentować się wprost zjawiskowo, idealnie, niczym z bajki. Nierzadko zatem kobiety kupują na tę szczególna okazję niebotycznie wysokie szpilki, a potem ich stopy męczą się okrutnie. Oczywiście na samą ślubną ceremonię można pozwolić sobie na małe obuwnicze szaleństwo, jednak już weselne harce na parkiecie wymuszają wygodę. Gwarantujemy jednak ,że komfortowe buty wcale nie muszą być brzydkie, nudne czy babcine. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami na wygodne buty dla Panny Młodej!

Baleriny – jest stylowo i wygodnie!

Baleriny przydają się także wtedy, kiedy między Panną Młodą a jej wybrankiem jest bardzo nieduża różnica wzrostu i kobieta w szpilkach po prostu by swojego ukochanego przerosła. Baleriny dla Bohaterki Dnia to też dla niej gwarancja wygody na parkiecie. A trzeba przyznać, że prezentują się świetnie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zamiast cienkich szpilek – solidne obcasy!

Nie od dziś wiadomo, że na grubszych, solidnych obcasach chodzi się i tańczy zdecydowanie lepiej niż na cieniuteńkich niczym wykałaczka szpilkach – każda przyszła Panna Młoda powinna o tym pamiętać podczas wybierania dla siebie idealnych butów na tę okazję!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

A może na sportowo?

Wielbicielki niesztampowych rozwiązań wybierają…trampki! Trzeba przyznać, że mogą w nich szaleć na parkiecie do białego rana! Co o tym sądzicie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *