Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Projekcje tortów weselnych

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 2.3K przeczytane

Projekcje tortów weselnych? Wiele par zastanawia się nad tym, jaki tort wybrać. Niektórzy szukają również oryginalnych alternatyw dla klasycznych tortów. Nie da się zaprzeczyć, że bardzo oryginalnym i jeszcze mało popularnym rozwiązaniem są projekcje na tortach. Z pewnością jest to bardzo ciekawa forma prezentacji tortu.

Alternatywa dla klasycznego tortu

Nie da się zaprzeczyć, że wiele par często szuka oryginalnych alternatyw dla tortu. Wśród najpopularniejszych rozwiązań należy wskazać tort z babeczek, lizaków, bez, ciasteczek. Możliwości jest naprawdę wiele. Z pewnością właśnie torty w takiej formie prezentują się niezwykle ciekawie i są dużym zaskoczeniem dla gości. Niemniej jednak takie alternatywy stają się bardzo popularne. Jednym z najnowszych rozwiązań, jeszcze mało popularnych, są projekcje na tortach weselnych. Z pewnością to bardzo ciekawe rozwiązanie, na które warto jest zwrócić szczególną uwagę.

Niezwykłe projekcje

Torty z projekcjami to niezwykła atrakcja. Z pewnością warto jest się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Należy jednak przyjrzeć się bliżej samym projekcjom. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że projekcje mogą mieć różną formę. Nie da się zaprzeczyć, że jednym z najciekawszych rozwiązań jest zaprezentowanie projekcji składającej się ze zdjęć narzeczonych. Z pewnością właśnie taka atrakcja będzie jednym z najoryginalniejszych pomysłów, które na długo zostaną w pamięci gości.

Jaki tort wybrać do projekcji?

Nie da się zaprzeczyć, że najlepiej sprawdzi się klasyczne rozwiązanie, czyli tort w jasnym kolorze. Zbędne okażą się również jakiekolwiek dekoracje – wykonane z żywych kwiatów czy sztucznych elementów. Na jasnym torcie, udekorowanym wyłącznie kremem, ewentualnie ozdobami wykonanymi z kremu, projekcje będą bardzo dobrze widoczne, nic nie będzie rozpraszać uwagi. Z pewnością jest to kolejna istotna kwestia, o której warto jest wspomnieć. Poza tym podczas wykonywania projekcji światło powinno być przygaszone.

Poniżej prezentujemy kilka wyjątkowych projekcji, które będą fantastycznie się prezentować.

https://www.youtube.com/watch?v=yqxGWrGvPqc

https://www.youtube.com/watch?v=ZDW4W-x2bIg

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *