Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 6K przeczytane

Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, dlatego też mamy do czynienia z bardzo różnorodnym wyglądem Panien Młodych. Ten fakt bardzo cieszy, oznacza to bowiem, że każda z kobiet będzie w stanie wybrać dla siebie dokładnie taki model, o którym marzyła od zawsze. Zobaczmy zatem, jakie trendy rządza w 2018 roku w salonach sukien ślubnych!

Długie rękawy

Polki coraz częściej decydują się na kreacje ślubne z długimi rękawami. Oczywiście są one stworzone z najdelikatniejszych materiałów, na przykład koronek albo tez tiulu, na pewno zatem można je nazwać subtelnymi. Tego typu stylizacje wprost idealnie sprawdzały się będą na ślubie w stylu rustykalnym oraz boho. Delikatność i zwiewność to jest to!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Odkryte plecy

Panny Młode z gustownie odsłoniętym fragmentem pleców to ostatnimi czasy coraz częstszy widok. Trzeba przyznać, że wyglądają one wprost zjawiskowo, zaś dekolt znajdujący się z tyłu modelu stanowi doskonała alternatywę tego klasycznego. Według nas jest to niekwestionowany sposób na sukces stylizacji ślubnej, a co Wy o tym sądzicie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Tiulowy dół

Dzięki tiulowemu dołowi sukni kobieca sylwetka nabierze kształtów idealnej klepsydr. Tak romantyczne, zwiewne oraz pełne uroku kreacje bardzo często są dziś przez przyszłe Panny Młode wybierane. Bardzo je lubimy!

[smart-grid row_height=”400″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

Princessa nadal się sprawdza!

Typowe princessy zwie się niekiedy także modelami typowo księżniczkowymi. Wiele kobiet jeszcze jako małe dziewczynki marzy o tym, by w takiej właśnie kreacji staną kiedyś na ślubnym kobiercu. I wiele ten plan wciela w życie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

 

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *