Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Ślubny welon niejedno ma imię!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 3.1K przeczytane

Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i pragnie dobrać do swojej sukni idealny welon, dokładnie taki, który doda outfitowi charakteru. Warto wiedzieć zatem, że welony bywają bardzo różne, mają rozmaite długości i kroje. Można się w ich świecie nieco pogubić, dlatego też postanowiliśmy dla naszych przyszłych Panien Młodych przygotować artykuł na ich temat. Jaki typ welonu wybrać? Co jest modne?

Zasłaniający twarz – nawiązane do tradycji

Jest to bardzo standardowy rodzaj welonu. Dzięki jego wybraniu Panna Młoda będzie mogła być otoczona nutka tajemniczości podczas podróży przed ołtarz. Bardzo romantyczny, lekki, subtelny. Co o nim sądzicie?

Krótki

Wygodny i komfortowy, bardzo dobrze sprawdza się w tańcu. Idealny da kobiet nowoczesnych i dynamicznych. Jak Wam się podoba?

Doczepiany do fryzury

Na ten typ welonu decyduje się relatywnie wiele Panien Młodych. Nie dziwi nas to kompletnie, to propozycja bardzo wygodna, pozwalająca na wyeksponowanie uczesania i kobiecej urody.

Typu katedra

Bardzo długi, robiący spektakularne wrażenie, spotykany w naszym kraju stosunkowo rzadko. Przepiękny, lecz trzeba pomocy druhenek, by go nosić!

W stylu hiszpańskim (mantila)

Ten typ welonu ma bardzo charakterystyczny krój, jest bowiem szyty z koła, obszywany zaś dokoła koronką. Bardzo strojny, przyciągający uwagę, elegancki.

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *