Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Sukienki dla druhen – jakie kolory będą na topie w nadchodzącym sezonie?

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 6.6K przeczytane

Pożegnaliśmy już właściwie tegoroczny sezon ślubny. Oznacza to jednak zarazem wielkie przygotowania na przyszłoroczne ceremonie i przyjęcia. Warto pamiętać, że wszelkie formalności zajmują wiele miesięcy i trzeba odpowiednio wcześniej się nimi zająć. Dziś weźmiemy zatem na tapet kwestie sukienek dla druhen. Jakie kolory będą rządziły i królowały w 2019 roku, jeśli chodzi o ich kreacje?

Pastelowe subtelności

Delikatne i subtelne kolory pastelowe są wręcz stworzone do tego, by pojawiały się na ślubach i weselnych przyjęciach. Niech zatem nikogo nie dziwi fakt, iż bardzo często pomocnice Panny Młodej takie właśnie suknie mają na sobie. Tak będzie również w przyszłym sezonie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Wyraziste bordo

Kolor bordowy coraz częściej pojawia się dzisiaj w stylizacjach druhen. Nie dziwi nas to, jest bowiem jedną z najmodniejszych barw ostatnich sezonów, a biała suknia Panny Młodej prezentuje się na tym tle naprawdę oszałamiająco, koniecznie musi mieć zatem z druhenkami wiele wspólnych fotografii!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Stylowa butelkowa zieleń

Ten kolor coraz częściej pojawia się w ślubnych outfitach druhen i wszystko wskazuje na to, że i w przyszłym sezonie o nim nie zapomnimy. Bardzo elegancki i pełen czaru, fantastyczny!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Elegancja w wydaniu granatowym

Granatowe sukienki druhen to także strzał w dziesiątkę! Każda kobieta będzie się w takiej kreacji czuła piękna, to pewne! A jasny kolor kreacji Panny Młodej będzie znakomicie korespondował z tą dość ciemną barwą!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *