Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

TE trendy ślubne powinna znać każda para narzeczonych!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 2.6K przeczytane

Każda para zakochanych, która planuje ślub, z pewnością sporo czasu poświęca temu, by przemyśleć, jak powinna wyglądać ceremonia oraz weselne przyjęcie. Warto zatem poznać aktualne trendy ślubne, te najbardziej popularne, te wybierane przez wiele Par Młodych, te, na które decydujemy się dziś najczęściej. Co jest na topie, jeśli chodzi o ślubno-weselny świat? Sprawdźmy to koniecznie!

Suknia ślubna z długimi rękawami i koronką

Coraz częściej Panny Młode rezygnują z sukien odkrywających sporo ciała, decydując się na to, co ostatnimi czasy cieszy się coraz większą popularnością. Mowa o sukniach z długimi rękawami wykonanymi z delikatnych koronek ewentualnie także z dodatkiem tiulu. Każda kobieta prezentuje się w takim egzemplarzu zjawiskowo!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″]

https://pl.pinterest.com/pin/705517097852817512/

[/smart-grid]

Wesele utrzymane w stylu rustykalnym albo boho

Te dwa klimaty ślubno-weselne ostatnimi czasy stają się coraz bardziej popularne. Nie dziwi nas to, stanowią bowiem szalenie ciekawą alternatywę tradycyjnego wesela utrzymanego w bardzo eleganckim klimacie.

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Mniejsze przyjęcie zamiast tradycyjnego weseliska

Wesela, na których pojawia się dwustu gości, przechodzą już do lamusa. Kiedyś była to polska rzeczywistość, dziś natomiast znacznie częściej Para Młoda woli świętować w mniejszym gronie, z rodziną i przyjaciółmi, nie zaś z ciotkami i wujkami, których nie widziało się od kilkunastu lat. W tym przypadku mniej znaczy lepiej!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Food trucki i inne kulinarne atrakcje

Tradycyjny rosół i schabowy coraz częściej zastępowany jest przez znacznie bardziej wysublimowane potrawy weselne. Pojawiają się one na stołach, ale nie tylko. Coraz częściej niektóre weselne dania podawane są z food trucków, które parkują tuż przy weselnej sali. Królują lody azjatyckie, miniburgery oraz pierożki przygotowywane na parze. Smacznego!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Ślub w plenerze

Co prawda ślubu kościelnego nie da się w plenerze zorganizować, ale cywilny czy też humanistyczny jak najbardziej. Polskie pary zatem coraz częściej (wzorem zakochanych z Zachodu) się na tę opcję decydują. Jeśli tylko pogoda dopisuje, jest naprawdę pięknie, klimatycznie, urokliwie!

https://pl.pinterest.com/pin/386887424236150279/

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Pan Młody w kolorowym garniturze

Wydaje się, że bezpowrotnie minęły już czasy, w których Pan Młody występował na ślubnym kobiercu wyłącznie w czarnym garniturze czy fraku. Dzisiaj pojawiają się kolory – i to nie byle jakie! Jest błękit i granat, bordo, butelkowa zieleń, szarość. Są także printy, wśród których prym wiedzie kratka oraz paski. I jest pięknie!

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *