Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Uwaga, nowy trend! Różowe suknie ślubne hitem sezonu!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 4.4K przeczytane

Zdecydowana większość dziewczynek jest wręcz zakochana w różu. Potem niekiedy ta miłość przechodzi i zaczynają one doceniać także inne barwy, jednak nie zawsze tak właśnie to wygląda. Bywa bowiem, iż jako dorosłe kobiety uwielbiają one przeróżne odcienie różu. Mamy dziś dla nich rewelacyjną wiadomość, albowiem okazuje się, że suknie ślubne tej właśnie barwy to niekwestionowany hit tego sezonu. Mają one przeróżne długości, zdobienia czy materiały, odcień także bywa szalenie zróżnicowany. Łączy je jednak spora dawka romantyzmu, zwiewności i kobiecości – wszak kolor różowy taki właśnie jest! Sprawdźmy zatem, jakie propozycje różowych sukien ślubnych są godne uwagi!

W wersji „na bogato”

Każda z pań pragnących czuć się podczas własnej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego niczym najprawdziwsza księżniczka właśnie na taką wersję ślubnej kreacji się zdecyduje. Suknie owe charakteryzują się bogactwem zdobień, bardzo często mamy tutaj do czynienia z pokaźnych rozmiarów trenem, do ich uszycia zaś wykorzystano naprawdę dużo materiału. Trzeba jednak przyznać, że efekt finalny jest zachwycający!

Wersje ombre, gładkie, z nadrukami i printami – naprawdę jest w czym wybierać!

[smart-grid row_height=”450″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Nieco skromniej i równie pięknie!

Z pewnością znajdzie się jednak i wiele fanek różu, które nie gustują w bogatych, barkowych nieco zdobieniach. One będą pragnęły znaleźć dla siebie kreacje nieco skromniejsze, bardziej klasyczne i stonowane.

Trzeba przyznać, iż i tutaj projektanci postarali się należycie, by każda Panna Młoda znalazła to, o czym marzy!

[smart-grid row_height=”550″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

A może kostium w wersji pink?

Panny Młode uwielbiające oryginalny i niesztampowy styl wcale nie muszą kupować sukni ślubnej, wszak jak najbardziej mogą wystąpić także w kostiumach ze spodniami. Oczywiście i tutaj rządzi piękny, dodający kobiecości róż…i już!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *