Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Uwaga, nowy trend! Suknie ślubne z długimi rękawami podbijają świat!

Przez Opublikowany 2 1 min, czytania 5K przeczytane

Jeszcze do niedawna w przeważającej większości przypadków Panny Młode miewały na sobie gorsety (mówimy o czasach sprzed dziesięciu lat oraz wcześniejszych), potem zaś rękawki sukien ślubnych stały się krótkie. Dziś jednak obserwujemy ich wydłużenie, okazuje się, że obecnie jednym z najmodniejszych fasonów kreacji jest prosta suknia z długimi rękawami. Podoba się Wam takie rozwiązanie? Nam bardzo!

Suknie ślubne,  rękawy długie, ale ozdobne!

Oczywiście nie mamy tutaj na myśli rękawów całkiem zwyczajnych, nudnych czy klasycznych. W większości przypadków są one koronkowe, bogato zdobione, z eleganckimi aplikacjami – niekiedy wyglądają jak małe dzieła sztuki!

Suknie ślubne długi rękaw, dekolt na plecach!

Gdyby którejkolwiek z przyszłych Panien Młodych przyszło do głowy, że tego typu propozycje są nazbyt grzeczne, nijakie i bez wyrazu – nic z tych rzeczy! Okazuje się bowiem, że mogą one posiadać niezwykle stylowy (mniejszy bądź większy, w zależności od indywidualnych preferencji konkretnej kobiety) dekolt na plecach. Warto postawić także na pięknie wycięcie w tej części ciała z prześwitującą aplikacją. Jest cudownie, od takiej Panny Młodej nikt nie będzie w stanie oderwać wzroku!

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

2 Komentarze
  • Sklep Slubny
    5 marca, 2018

    Powrót tradycji 🙂 Suknie z długimi rękawami przypominają mi trochę suknie noszone w XVI w tzw. chemise a la reine (przynajmniej niektóre z nich).

  • Pani od wizerunku
    14 marca, 2018

    Jak dla mnie wygląda to świetnie. Długie rękawy przy długiej sukni wyglądają ładnie i proporcjonalnie 🙂

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *