Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Uwaga, to jest trendy! Modne miejsca na weselne przyjęcia! Propozycje sale na wesele!

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 2.6K przeczytane

Kiedy planujecie ślub i wesele, z pewnością jedną z pierwszych podjętych przez Was decyzji jest to, w jakich lokalizacjach odbędzie się ślub oraz przyjęcie. Dziś zajmiemy się zatem tym, w jakich modnych i stylowych miejscach można świętować fakt zostania mężem oraz żoną. Wiadomym jest, że trendy zmieniają się tutaj niczym w kalejdoskopie. Na co zatem warto postawić aktualnie, gdzie urządzić perfekcyjne wesele?

Wesele w stodole

Wszystkie te pary, które zdecydowały się na ślub i wesele w klimacie rustykalnym i pragną być w tym wyjątkowym dniu jak najbliżej natury i postawić na naturalność właśnie, powinny pomyśleć z pewnością o przyjęciu zorganizowanym w stodole lub budynku, który ją przypomina. To niezwykle modne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej zakochanych. trzeba przyznać, że stodoły cudownie prezentują się na żywo i na zdjęciach. Co o nich myślicie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Elegancka sala weselna

Nadal wiele par zakochanych pragnie świętować w sali jak najbardziej luksusowej i eleganckiej, takiej, która nieco przypomina swoim wyglądem pałac lub jest na niego stylizowana (oczywiście klasyczny pałac także jak najbardziej chodzi tutaj w grę). Tego typu rozwiązanie genialnie sprawdzi się w przypadku weselnego przyjęcia w stylu glamour albo też  klasycznego. czerwony dywan, kryształowe żyrandole, blichtr i elegancja. Jak Wam się podoba wersja „na bogato”?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Sale na wesele: surowość i minimalizm

Tego typu sale weselne stanowią idealne rozwiązanie w przypadku weselnego przyjęcia w stylu industrial (trzeba przyznać, że te właśnie klimaty są ostatnimi czasy bardzo modne). Są pełne surowej eleganci w najlepszym stylu. Pojawia się tutaj między innymi sporo betonu i cegły, nie brak również drewna utrzymanego w dawnym stylu.  Na pewno niejedna para tego typu klimaty  doceni. A co Wy o nich myślicie?

[smart-grid row_height=”500″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]
Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Europejska33
    13 czerwca, 2018

    Stodoła ma swoj klimat pewnie przez to że myślimy ze tak dawniej odbywały się wesela jak jeszcze nie było sal, na prawdę fajnie jest zrobić tematyczne wesele z określoną tematyką i dopasowanymi dekoracjami do tego. Takie sale robią na prawdę ogromne wrażenie na gościach i nie tylko, jak zadbamy o na prawdę każdy szczegół i dopasujemy go do danej tematyki to na prawdę może wyjść z tego coś super.

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *