Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Uwaga, to jest trendy! Modne miejsca na weselne przyjęcia! Propozycje sale na wesele!

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 86 przeczytane
Przeczytasz w: 2 minuty

Kiedy planujecie ślub i wesele, z pewnością jedną z pierwszych podjętych przez Was decyzji jest to, w jakich lokalizacjach odbędzie się ślub oraz przyjęcie. Dziś zajmiemy się zatem tym, w jakich modnych i stylowych miejscach można świętować fakt zostania mężem oraz żoną. Wiadomym jest, że trendy zmieniają się tutaj niczym w kalejdoskopie. Na co zatem warto postawić aktualnie, gdzie urządzić perfekcyjne wesele?

Wesele w stodole

Wszystkie te pary, które zdecydowały się na ślub i wesele w klimacie rustykalnym i pragną być w tym wyjątkowym dniu jak najbliżej natury i postawić na naturalność właśnie, powinny pomyśleć z pewnością o przyjęciu zorganizowanym w stodole lub budynku, który ją przypomina. To niezwykle modne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej zakochanych. trzeba przyznać, że stodoły cudownie prezentują się na żywo i na zdjęciach. Co o nich myślicie?

Elegancka sala weselna

Nadal wiele par zakochanych pragnie świętować w sali jak najbardziej luksusowej i eleganckiej, takiej, która nieco przypomina swoim wyglądem pałac lub jest na niego stylizowana (oczywiście klasyczny pałac także jak najbardziej chodzi tutaj w grę). Tego typu rozwiązanie genialnie sprawdzi się w przypadku weselnego przyjęcia w stylu glamour albo też  klasycznego. czerwony dywan, kryształowe żyrandole, blichtr i elegancja. Jak Wam się podoba wersja „na bogato”?

Sale na wesele: surowość i minimalizm

Tego typu sale weselne stanowią idealne rozwiązanie w przypadku weselnego przyjęcia w stylu industrial (trzeba przyznać, że te właśnie klimaty są ostatnimi czasy bardzo modne). Są pełne surowej eleganci w najlepszym stylu. Pojawia się tutaj między innymi sporo betonu i cegły, nie brak również drewna utrzymanego w dawnym stylu.  Na pewno niejedna para tego typu klimaty  doceni. A co Wy o nich myślicie?

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *