Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Wesele w Sylwestra – czy warto?

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 1.9K przeczytane

Ostatni dzień roku nie jest może jakoś szczególnie oblegany, jeśli chodzi o zawieranie związków małżeńskich, ale niejedna para właśnie takie rozwiązanie planuje. Sprawdźmy zatem, jakie są jego plusy i minusy!

Zacznijmy od pozytywów. Z pewnością przyszłej Pannie Młodej uda się niedrogi kupić suknię ślubną, bo w tym okresie ogłasza się mnóstwo przecen. Na przykład za model, który w czerwcu kosztował 3000 zł, zapłacić można 1500 zł, oszczędność jest wiec duża. Wiadomo, że weselna zabawa jest bardzo huczna i wesoła – zatem Wasza w takiej sytuacji będzie naprawdę niesamowita, a pokaz fajerwerków okaże się przyczyną podwójnego świętowania. Jeszcze jedno – na pewno wszyscy zapamiętają datę Waszego ślubu, Wy zaś „przypadkiem” pozwolicie gościom zaoszczędzić, nie będą musieli bowiem ponosić wydatków związanych z Waszym ślubem oraz zabawą sylwestrową, bo zostaną połączone w jeden.

Jednak są także minusy wesela w ostatni dzień roku. Musicie liczyć się z tym, że niełatwo będzie wam znaleźć wolną salę i z pewnością sporo za nią zapłacicie – podobnie ma się rzez w przypadku zespołu muzycznego. Wszak w Sylwestra ceny tego typu usług idą e górę. Fajerwerki są wówczas najdroższe, kwiaty także do tanich nie należą w sezonie zimowym. Musicie także mieć na uwadze to, by w odpowiednim czasie pozapraszać gości – aby nie zaplanowali oni wcześniej sylwestrowego wyjazdu czy balu.

Jednak jeśli jesteście zdecydowani, że to właśnie w ostatni dzień roku zamierzacie ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, na pewno będzie to wyjątkowa ceremonia i cudowne przyjęcie!

 

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • Karolina
    21 grudnia, 2017

    Czytam tak te blogi weselne bo planuję z narzeczonym ślub w przyszłym roku. Nie sądziłam, że nawet w sylwestra ludzie robią wesela. Niby fajnie ale ten klimat wesela znika przez główny powód do świętowania – sylwester. Wpis bardzo dobry, pozdrawiam serdecznie!

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *