Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Wieczór panieński – jedyny taki wieczór…

Przez Opublikowany 0 3 min, czytania 1.9K przeczytane

Wieczór panieński to w założeniu ostatnia okazja do posmakowania przyjemności nieosiągalnych po ślubie. Wiele z Was pewnie było na tego typu imprezie, która większości kojarzy się z akcesoriami w kształcie penisa i obowiązkowym występem striptizera. Ten artykuł skierowany jest do osób, które uczestniczyły w zabawie z wyżej wymienionymi atrakcjami i w związku z tym czują pozostały do tej chwili niesmak, a występ obnażającego się faceta uważają za kompletną tandetę i obciach.

Wieczór panieński organizuje się zazwyczaj tydzień lub dwa tygodnie przed ślubem. Organizacją zabawy powinna zająć się druhna, czyli świadkowa, która ma na uwadze upodobania  przyszłej Panny Młodej. Pamiętaj, że tę imprezę szykujesz dla niej, nie dla siebie i koleżanek. Jeżeli Twoje atrakcje przygotowane na ten wieczór nie przypadną jej do gustu, zapamięta go jako najgorszy w życiu, a przecież to ma być wyjątkowy czas tylko dla niej! Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja z bohaterką imprezy. Opowiedz jej o głównych pomysłach jakie planujesz wcielić w życie, wtedy będziesz mieć pewność, że WSZYSTKIE będziecie się dobrze bawić. Ponieważ tajemnica, na temat atrakcji i tego gdzie będziecie się bawić, została rozwiana pomyśl o niespodziance, którą może być zamówiony tort specjalnie na tą okazję, lub wspólny prezent od wszystkich uczestniczek.

Wieczór panieńskiObecnie najbardziej popularnym pomysłem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego jest wyjście do klubu i tańce do białego rana. Jednak zdarzają się coraz częściej inne formy spędzania tych ostatnich dni „wolności” wzbogacone o dużą dawkę adrenaliny. Są to między innymi:

  • wyprawa na quadach – jeżeli jesteś przekonana, że Twoja przyjaciółka nigdy w życiu nie odważyłaby się na skok ze spadochronem lub na bungee, a mimo wszystko chcesz by przeżyła coś oryginalnego i zarazem bezpiecznego to wypad na quady jest idealnym pomysłem;
  • skok ze spadochronem – ten rodzaj atrakcji proponuję dla bardzo odważnych; należy tu zaznaczyć, że oprócz odwagi należy mieć zasobny portfel, ponieważ ta przyjemność do najtańszych nie należy; jeżeli już się zdecydujesz upewnij się, że ten pomysł na 100% spodoba się przyszłej Pannie Młodej;
  • wyścig na skuterach wodnych –  z kolei ta rozrywka jest dla osób ceniących aktywną formę wypoczynku; propozycja ta jest dla tych, którzy nie przepadają za wojażami na quadach i nie chcą przed ślubem ryzykować i skakać ze spadochronem; jeżeli jesteś przekonana, że to idealna forma realizacji zabawy panieńskiej, to gwarantuję, że wrażenia będą bardzo pozytywne;
  • wypad na paintball – paintball to również pewien rodzaj aktywności, dzięki której możecie się świetnie bawić; jednak musisz pamiętać o upodobaniach przyszłej Panny Młodej, jeżeli lubi spędzać aktywnie czas, a przy tym nie panikuje, gdy trochę się ubrudzi to taka forma imprezy jest właśnie dla Was!

Nie wszystkim, wyżej wymienione przeze mnie formy spędzania wieczoru panieńskiego, przypadną do gustu i wiele z Was jednak będzie wolało spędzić ten wieczór tradycyjnie, bo przecież nikt nie powiedział, że taka impreza zorganizowana w domu czy w klubie musi być nudna i mało oryginalna! Jeżeli decydujesz się na tzw. „domówkę”, pamiętaj żeby przygotować jakiś scenariusz całej zabawy. Na początek zaplanuj pogaduchy, gdyż są one nieodzownym elementem każdego wieczoru panieńskiego – możecie powspominać najzabawniejsze wspólne wypady na miasto, itp. Następnie możesz przeprowadzić z przyszłą Panną Młodą kilka konkursów lub quizów, jak np.: pożegnanie z nazwiskiem, egzamin na dobrą żonę czy pytanie albo wyzwanie. Mnóstwo przykładów różnych zabaw znajdziesz w internecie.
 
Ważną kwestią są zdjęcia. Rób ich jak najwięcej i stwórz album, który wręczysz Pannie Młodej w dniu ślubu jako bardzo oryginalny prezent. Będzie to miła pamiątka Waszej wspólnej zabawy!

Foto: Pixabay.com

Zapisz

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *