Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Wylot na wakacje – z Polski czy z Niemiec?

Przez Opublikowany 0 2 min, czytania 1.6K przeczytane

Biura podróży zachęcają nas do kupna wycieczki na wiele różnych sposobów. Obok gwarantowanej pogody, wysokiego standardu hoteli i bogatego programu wycieczki, najczęściej używanym argumentem jest ten finansowy. Bardzo często jedziemy tam, gdzie jest taniej. Warto jednak wiedzieć, że koszty wczasów możemy obniżyć na wiele różnych sposobów – bez obniżania standardu wypoczynku. Jednym ze sprawdzonych sposobów na tańsze wakacje jest kupno wczasów z wylotem z Niemiec. Zobacz, jak niemieckie biura podróży walczą o klientów z Polski.

Dlaczego warto lecieć na wakacje z Niemiec?

Wczasy z Niemiec to jedna z najchętniej wyszukiwanych fraz przez polskich internautów planujących urlop. Nie ma w tym cienia przypadku. Wylatując na wakacje z Berlina, Duesseldorfu czy Frankfurtu, możemy zaoszczędzić naprawdę wiele. Nic dziwnego, że wiele portali turystycznych i porównywarek, zajmujących się prezentacją ofert turystycznych, jak np. wyszukiwarka http://dreamtours.pl/, prezentują bogatą ofertę wakacyjnych wyjazdów nie tylko z Polski, ale także z Niemiec. Kraj naszych zachodnich sąsiadów jest prawdziwym potentatem na rynku turystycznym. Niemieckie biura podróży, takie jak Neckermann czy TUI to giganci, działający w branży od wielu dziesięcioleci, obsługujący rocznie miliony turystów – także z Polski. Dzięki swojej ugruntowanej pozycji niemieccy touroperatorzy często otrzymują niższe ceny pobytu w hotelach, dysponują też bogatszą ofertą bazy hotelowej. Jeśli dodamy do tego większą liczbę połączeń lotniczych i znacznie tańsze niż z Polski, loty do krajów egzotycznych, okazuje się, że wybierając wczasy z Niemiec, możemy oszczędzić nawet kilkaset złotych.

Wczasy opłacalne nawet z dojazdem do Berlina

W takiej sytuacji nawet koszty związane z dojazdem do miejsca wylotu nie stanowią przeszkody. Pociągiem z Warszawy do Berlina pojedziemy za nieco ponad 100 zł, a jeśli wolimy podróż autem lub samolotem, autostrady i lotniska czekają na nas otworem. Biorąc pod uwagę realną oszczędność, warto zadać sobie nieco trudu i dotrzeć do któregoś z niemieckich miast.

Warto dodać, że oferty wyjazdów z Niemiec bardzo często pojawiają się w kategorii last minute. W takiej sytuacji należy być przygotowanym, że wylot może być już za kilka dni. Warto więc szybko uporać się z załatwieniem urlopu i pakowaniem. Na uwagę zasługuje również fakt, że niemieckie biura podróży zapewniają swoim turystom bardzo wysoki standard w trakcie pobytu na wakacjach. Obsługa hotelowa wycieczki z Niemiec traktuje prestiżowo, doceniając stałą współpracę i aktywność niemieckich touroperatorów. Wszystko to przekłada się na bardziej komfortowe warunki dla uczestników wyjazdu.

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz? Napisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *