Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Zespoły na wesele – o co zapytać wybranych muzyków?

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 1.9K przeczytane

Zespoły na wesele to znakomity wybór na każdą zabawę weselną. Jednak nie wystarczy samo znalezienie grupy, która gra odpowiadającą nam muzykę i zarezerwowanie u niej wybranego terminu. Aby wesele przebiegało w taki sposób, jak to sobie wymarzyliśmy i abyśmy byli w 100% zadowoleni z pracy zespołu, powinniśmy wiedzieć, o co zapytać grupę, zanim podpiszemy z nią umowę.

Czas trwania wesela a długość występu

Pierwszą rzeczą, o jaką powinniśmy zapytać wybrane zespoły na wesele, jest ich czas pracy. Powinien on bowiem w dużej mierze pokrywać się z godzinami, na jakie zaplanowaliśmy naszą zabawę weselną. Nikt chyba nie wyobraża sobie bowiem sytuacji, kiedy zespół skończy swoją pracę, a goście będą chcieli się dalej bawić. Warto więc upewnić się, czy wybrane zespoły na wesele oferują możliwość przedłużenia występu oraz zapisać w umowie dokładny koszt takiego dodatku.

Awaria sprzętu! Co w takiej sytuacji?

Zespoły na wesele pracują z dużą ilością sprzętu elektronicznego, który, nie oszukujmy się, może ulec awarii. Oczywiście są to bardzo rzadkie przypadki i na 99% nas to raczej nie spotka, ale aby uniknąć nieprzyjemności oraz przerw, które z pewnością negatywnie wpłyną na naszą zabawę weselną, upewnijmy się, jak wybrane grupy radzą sobie w takich sytuacjach. Warto bowiem postawić na zespoły weselne, które są przygotowane na każdą ewentualność oraz dysponują zapasowym sprzętem.

Ubiór członków zespołu

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, ale na tak ważnej uroczystości, jaką jest nasze przyjęcie weselne, także stroje członków zespołu mają znaczenie! Dlatego zapytajmy zespoły na wesele, w jakich ubraniach zazwyczaj występują na tego typu imprezach oraz obejrzyjmy przykładowe zdjęcia. W razie, gdyby okazało się, że stroje członków zespołu nam nie odpowiadają, upewnijmy się także, czy grupa pójdzie nam na rękę i je zmieni. Warto bowiem, aby wszystko było ze sobą spójne i jeśli np. szykujemy elegancką zabawę weselną nie gódźmy się, aby zespół poprowadził ją w dżinsach i podkoszulkach.

Poznaj opinie innych klientów wybranego zespołu

To, czy inne młode pary były zadowolone z zespołu, to najlepsza gwarancja, że grupa dobrze sprawdzi się także na naszej zabawie weselnej. Takie opinie możemy poznać wybierając zespoły na wesele z Weselezklasa.pl. Jest to portal, na którym znajdziemy najlepsze grupy weselne oraz poznamy opinie na temat ich pracy od ich byłych klientów. Dzięki temu będziemy wiedzieli, czy wybrana grupa jest godna zaufania, czy może lepiej rozejrzeć się za inną, znacznie lepiej ocenianą przez nowożeńców.

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • krysssia591
    20 lutego, 2018

    Przydatne porady i nie tylko jeżeli chodzi o zespół bo takie same pytania można zadać dla Dj`a. Na pewno prześlę artykuł koleżance ponieważ właśnie jest na etapie planowania ślubu i myślę że się przydadzą Jej takie porady. Znakomity blog polecam.

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *