Slubi.pl logo black

Zapisz się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym! Powiadomimy Cię o nowym artykule.

Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!

Przez Opublikowany 1 2 min, czytania 2.8K przeczytane

Zieleń to barwa niezwykła pod każdym względem. Mawia się, że to kolor nadziei. Zielony poprawia nam nastrój, wprawiając nas w dobry humor, relaksuje, dodaje pozytywnej energii. Jeśli zatem zastanawiacie się właśnie nad tym, jaka barwa przewodnia powinna wyróżniać Wasze przyjęcie weselne, bez najmniejszych wątpliwości postawcie właśnie na zieleń, a na pewno nie będziecie swojej decyzji żałować!

Stroje z motywami zieleni!

Bukiet Panny Młodej jak najbardziej złożony może być z soczystych, zielonych roślin. Zielony wianek we włosach także okaże się z pewnością strzałem w dziesiątkę. Jej wybranek zaś niech wybierze dodatki tej pięknej barwy, a na pewno prezentował się będzie ciekawie i niebanalnie. Skoro stawiamy na zieleń, niechże ten właśnie kolor mają sukienki druhen, aby zachować spójność. Sami na pewno przyznacie, że te stylizacje pod znakiem zieleni prezentują się iście olśniewająco i zdecydowanie nie zaliczają się do nudnych czy sztampowych!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

Przyjęcie weselne na zielono!

Na szczęście znalezienie odpowiednich gadżetów oraz elementów wystroju nie będzie trudne, wszak bardzo dużo zieleni zyskacie już dzięki roślinom, które znajdowały się będą chociażby na stołach. Postarajcie się jednak również o to, aby wiodąca barwa znalazła się i w innych miejscach – dzięki temu efekt finalny na pewno będzie olśniewający.

Przypomnijmy, że zieleń w cudowny sposób łączy się z innymi barwami, chociażby bielą, złotem, szarością czy też żółcią, granatem lub pudrowym różem!

[smart-grid row_height=”350″ mobile_row_height=”250″] [/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Zaplanuj z nami ślub i wesele
signature

Udostępnij ten artykuł

1 Komentarze
  • biała oficyna
    25 października, 2017

    bardzo dobre zdjęcia, przede wszystkich kontrast. do odpowiednio urządzonej sali weselnej (jeśli mamy już zamysł jak to będzie wyglądać) można dobrać/ zaprojektować pasujące zaproszenia ślubne 🙂 wtedy mamy komplet!

    Co myślisz? Napisz.

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *