Podziękowania są bardzo ważne. Piosenkę można dobrać poprzez wylapanie kawałków jakich rodzice słuchają na co dzień.

Prezent ? upominke ? tego nie wiem. Macie jakieś pomysły ? żeby nie było im przykro w sumie też angażują się w nasze życie
Kwiaty jakieś takie ładne no i oczywiście ma być to bukiet a nie jeden kwiatuszek
yhm np wino lub inny alkohol z grawerem niech wypiją kiedys np na 18 wnuka czy cossmile
No nie wiem, kwaity ? może coś innego ? jak myślicie ?
Ja właśnie szukam pomysłu, żadnych figurek , wazoników nie chcę dawać.
album ze zdjeciami, taki tradycyjny, opisany smile historia rodziny jak daleko pamieć utrwalona na zdjęciach sięga smile myslę ze to byłoby wzruszające i takie… taki wyraz wdzieczności, podkreślenia, że docenia się lata spędzone wspólnie.
Idealnym podziekowaniem są kryształy smile
www.krysztaly3d.pl/prezenty/podziekowania_dla_rodzicow
Mnie się bardzo podoba pomysł kwiatów jka np. hortensje do zasadzenia w ogrodzie - i pamiątka i ładny gest (o ile rodzice lubią pielęgnować kwiaty).

Teściowa pięknie zadbała o prezent, i latem miło jest widzieć bukiet białych kwiatów w ogrodzie.
Podziękowania dla rodziców to ważny element weselasmile My na prezent dawaliśmy albumy ze zdjęciami, które sami uzupełniliśmy i kwiaty, a nasz zespół, Damy Radę, zagrał przepięknie piosenkę “cudownych rodziców mam”smile pomysł z kwiatami do zasadzenia w ogrodzie też dobrysmile
My dla mam kupiliśmy w aparcie naszyjniki ze znakiem nieskończoności, chodziło nam właśnie o to żeby prezent miał wymiar symboliczny, coś znaczył smile Piękne są http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,,18474
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Szkoła językowa dla dziecka
Zegarek dla narzeczonej
Zegarek dla mamy
konto dla mlodej osoby
Wodzirej dla dzieci
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Jaki manicure dla Panny Młodej? Manicure ślubny najmodniejsze propozycje
09.07.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Panna Młoda w dniu swojego ślubu prezentuje się jak przysłowiowy milion dolarów. Cudowna suknia, stylowe buty, dopasowany do typu urody makijaż, fryzura spod ...
Ślub i wesele w stylu romantycznym
02.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Jeśli jesteście parą romantyków uwielbiających wprost wieczorne spacery przy świetle księżyca, trzymanie się za ręce, a w podróż poślubna zamierzacie udać się do Wenecji, koniecznie powinniście pomyśleć o tym, ...
Skąd wziąć pieniądze na ślub?
29.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Zorganizowanie wystawnego wesela wymaga zapewnienia sporych środków finansowych. O tym, jak je najlepiej zdobyć toczą się zaś nieustane dyskusje. W tym artykule opiszemy najpopularniejsze sposoby wraz z ich wszystkimi ...
Najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej. TE uczesania są trendy!
26.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomym jest, iż każda Panna młoda pragnie wyglądać na ślubnym kobiercu wyjątkowo. To właśnie dlatego wybiera ona dla siebie najpiękniejszą suknię, stylowe buty ...
Suchy lód na weselu – to się sprawdza!
24.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Każda młoda para pragnie, aby jej wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Nie jest to łatwe do osiągnięcia. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji domu weselnego to ...
Modny Pan Młody – stylizacje, które są trendy!
18.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Trzeba przyznać, że współczesna moda ślubna jest znakomita. Dlaczego? Bowiem nie a tutaj jasno wytyczonych ścieżek, których koniecznie należy się trzymać. W zamian ...
Najmodniejsze sukienki dla druhen
11.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kiedy wybiera się sukienki dla druhen, wcale niełatwo jest podąć ostateczna decyzję. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem aktualnie projektanci przygotowują całe mnóstwo kolekcji ,które w sporej mierze różnią się ...
Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?
04.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH