Witam - mam do was takie pytanie. Jako że jestem Facetem nie znam się za bardzo na tym gdzie najlepiej zrobić fotografie ślubne. Macie jakieś pomysły ?

Nad wodą odpada. Strasznie dużo osób właśnie robi nad wodą coś innego
Cześć! Wiem, że temat nieaktualny, ale przeglądając forum natknęłam się na ten temat (był na pierwszej stronie w dziale z fotografią) i postanowiłam, że podzielę się swoim "odkryciem". Jeśli szukacie miejsca na sesję ślubną, to zobaczcie sobie na stronkę https://dobryplener.pl/ - tam ludzie wrzucają swoje miejsca, a fotografowie często dzielą się zdjęciami sesji, dzięki czemu będziecie wiedzieli, jak to mniej więcej będzie wyglądać. Ja mam wesele dopiero za 2 lata, także im więcej się na tamtej stronce do tego czasu znajdzie, tym lepiej smile
Mnie cieszy, że technika poszła na tyle do przodu, że teraz zdjęcia ślubne oraz sesje nie wyglądają sztucznie ani nie widać, że były poddawane obróbce cyfrowej. Jak przeglądam zdjęcia ze ślubów w albumach rodziny, to jestem przerażona, jak tandetnie niektóre wyglądają. My wybraliśmy fotograf z Warszawy: http://www.agnieszkaklosinska.pl/, bo urzekło nas, jak potrafi uchwycić momenty tak, że są naturalne i pełne ruchu. Ciekawi jesteśmy efektów.
Moim zdaniem jeżeli o fotografiach ślubnych mowa, nie ma to jak sesja plenerowa . Uwielbiam zdjęcia w których piękne okoliczności czy też naturalne światło stanowią idealne tło dla młodej pary. Takie zdjęcia ze ślubu pewnie większość osób ogląda z największą nostalgią.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Tytuł wątku
Wybór namiotu
trener personalny
Pomysł na prezent
Najmodniejsze kroje torebek
Jakie zaproszenia ślubne podobają się Wam najbardziej?
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Postawcie na ślub w stylu boho!
17.12.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Jeśli nie po drodze Wam z klasyczną elegancją, lubicie rozwiązania dość niekonwencjonalne, ale i niepozbawione dawki dobrej radości i energii, z całą pewnością stylistyka boho na ceremonii ślubnej oraz ...
Fotograf na ślub w Warszawie – Sebastian Skopek
13.12.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Niejedna para Nowożeńców ma wrażenie, że czas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego minął błyskawicznie, że chwile, do których przygotowywać się trzeba było długimi ...
Bukiet ślubny – jaki wybrać?
26.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Florystki oraz floryści przygotowują go zawsze z wielką dbałością o detale, wkładając to mnóstwo wysiłku. Trudno wszak się temu dziwić, bukiet ślubny to w istocie najważniejsze kwiaty w życiu ...
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Stylowe wesele w kolorze bordo
29.10.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kolor bordowy nie należy co prawda do najpopularniejszych ogólnie rzecz biorąc kolorów pojawiających się na ślubach i weselach. Ale teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, jego kariera rozwija się ...
Auto do ślubu? Pomożemy Wam wybrać właściwie!
22.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z ogromną ilością trendów świecie ceremonii ślubnych oraz weselnych przyjęć. Nie jest zatem tak, że do wyboru ...
Uwaga! Nowatorskie trendy w świecie ślubów i wesel!
01.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W branży ślubno-weselnej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi i ciągłymi zmianami. Raz modne jest to, innym zaś razem kompletnie coś innego. Ciężko ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH