Jeśli planujecie wesele w Lublinie lub okolicy, sprawdźcie ofertę restauracji Locomotiva. Organizują oni imprezy okolicznościowe, między innymi wesela, na sali, która pomieści nawet do 100 osób. Zapewniają dobry catering oraz profesjonalną, zaangażowaną obsługę. Najlepiej zajrzyjcie na ich galerię zdjęć. To wygląda naprawdę świetnie.
Jeśli dobrze się orientuję, to salę można zamówić nawet na dwa-trzy lata przed uroczystością. Mój brat, kiedy jeszcze miał się żenić, zamówił miejscówkę ponad półtorej roku przed ślubem. Moim zdaniem na sali to wygodniej, a na pewno taniej niż w jakiejś restauracji, gdzie wszystko w pakiecie i tak drogo wychodzi.. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to usługi cateringowe z Krakowa od firmy http://www.gastro-tour-serwis.pl/ cieszą się powodzeniem wśród moich znajomych. Obsługa naprawdę jest profesjonalna i miła. Możecie ich rozważyć.
Szukając sali, w której wraz moją przyszłą małżonką moglibyśmy zorganizować przyjęcie weselne nieopodal Warszawy natknęliśmy się na https://www.hotelponiatowski.pl/ - czy kiedykolwiek mieliście z nim styczność? Nie ukrywam, że jesteśmy nim zainteresowani, bo prezentuje się obłędnie (rezerwując hotel dla osób spoza Warszawy zarezerwowalibyśmy również nocleg w hotelu).
my robiliśmy w Sosnowcu w Sali Bankietowej Atena, ale sporo wcześniej rezerwowaliśmy - po pierwsze ze sporym wyprzedzeniem planowaliśmy wesele a po drugie sala jest świetna to terminy też nie są na już smile Nam tą salę polecili znajomi, tak chyba najlepiej znajdować bo ma się info z pierwszej ręki. No ale w każdym razie było super, wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik, nie musiałam sie niczym stresować a zabawa była udana smile
Czy podoba Wam się sala http://naskrajnej.pl/ ? Mają faktycznie taką dobrą kuchnię polską, jak wszyscy sobie chwalą? Mam nadzieję, że tak, ponieważ jesteśmy prawie zdecydowani. Chcielibyśmy jeszcze tylko dopytać o kilka drobnych szczegółów.
Wydaje mi się, że teraz wszędzie pootwierało się sporo sal bankietowych czy weselnych i wszystkie są tak samo okupowane. Nie dziwi długi czas oczekiwania i oddalone w czasie rezerwacje. Oczywiście, to zależy też od lokalizacji, bo wiadomo, że w mniejszych miejscowościach tych sal będzie mniej, a więc i będą mniej dostępne, w przeciwieństwie do większych miast, gdzie konkurencja jest dość duża. Wiem, że na pewno nie chciałabym robić wesela ani w hotelu ani w publicznej restauracji, gdzie mogliby się kręcić inni goście lub klienci. Już dość, że sam ślub i wesele będą dla mnie stresujące, bo tyle osób będzie na mnie patrzeć, a co dopiero bym czuła, gdyby w pobliżu byli obcy dla mnie ludzie. Nie, ja wolę wynająć jakąś salę za miastem, ewentualnie jakiś mały pensjonat od razu z noclegiem.
Jak pod Warszawą szukacie sali na wesele to zerknijcie sobie na Dom Weselny Astoria. Konkretnie znajduje się w Kaniach pod Warszawą. Sala jest naprawdę przestronna i co ważne - o nic nie trzeba się martwić - oni wszystko zorganizują. Na ślubie brata wszystko tylko zamówiono i oni organizowali, ciasta, stół wiejski itd. Wszystko oni smile
Zależy gdzie oczywiście. My mieliśmy wesele w Zajeździe Borowik w Łodziskach koło Ostrołęki i udało nam się zarezerwować niespełna rok wcześniej. A sala jest piękna także szczerze polecam, na pewno mają jeszcze jakieś wolne terminy jak nie w tym to w przyszłym roku.
Bardzo wazne jest przygotowania do ślubu. Trzeb apamiętać o bardzo wielu rzeczach. Jeżeli tylko wszystko dobrze zaplanujesz to bedzie to bardzo przyjemne i nie stresujące wydarzenie. W takich planowaniach może pomóc Ci taki artykuł http://hotelnabloniach.pl/blog/4-rzeczy-o-ktorych-musicie-pamietac-organizujac-wesele-latem-bielsku-bialej/ . Fajnie opisali tam, krok po kroku za co zabrać się na początku. Organizacja, nie jest taka straszna jak może się wydawać.
Są jeszcze wolne terminy na piątki, w lipcu 2019 r. w czterogwiazdkowym, pięknym hotelu http://www.inbetween-hotel.pl/ . Gdybyście byli zainteresowani, to polecam kontakt. Co ich wyróżnia? Bardzo elegancka sala z mieniącym się różnymi barwami sufitem, dedykowane menu opracowane przez Szefa Kuchni ich restauracji, własny opiekun Pary Młodej. Cennik pakietów znajdziecie na ich stronie, a zależy od rozbudowania dań.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!
20.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym ...
10 ciekawych destynacji na udaną podróż poślubną!
13.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub i wesele już za Wami, warto zatem pomyśleć o tym, by wyruszyć w podróż poślubną. Odpocząć nieco po miesiącach gorączkowych przygotowań, nacieszyć ...
Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!
06.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para pragnie, by jej ślub był wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. ...
Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień
30.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH