Jeśli planujecie wesele w Lublinie lub okolicy, sprawdźcie ofertę restauracji Locomotiva. Organizują oni imprezy okolicznościowe, między innymi wesela, na sali, która pomieści nawet do 100 osób. Zapewniają dobry catering oraz profesjonalną, zaangażowaną obsługę. Najlepiej zajrzyjcie na ich galerię zdjęć. To wygląda naprawdę świetnie.
Jeśli dobrze się orientuję, to salę można zamówić nawet na dwa-trzy lata przed uroczystością. Mój brat, kiedy jeszcze miał się żenić, zamówił miejscówkę ponad półtorej roku przed ślubem. Moim zdaniem na sali to wygodniej, a na pewno taniej niż w jakiejś restauracji, gdzie wszystko w pakiecie i tak drogo wychodzi.. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to usługi cateringowe z Krakowa od firmy http://www.gastro-tour-serwis.pl/ cieszą się powodzeniem wśród moich znajomych. Obsługa naprawdę jest profesjonalna i miła. Możecie ich rozważyć.
Szukając sali, w której wraz moją przyszłą małżonką moglibyśmy zorganizować przyjęcie weselne nieopodal Warszawy natknęliśmy się na https://www.hotelponiatowski.pl/ - czy kiedykolwiek mieliście z nim styczność? Nie ukrywam, że jesteśmy nim zainteresowani, bo prezentuje się obłędnie (rezerwując hotel dla osób spoza Warszawy zarezerwowalibyśmy również nocleg w hotelu).
my robiliśmy w Sosnowcu w Sali Bankietowej Atena, ale sporo wcześniej rezerwowaliśmy - po pierwsze ze sporym wyprzedzeniem planowaliśmy wesele a po drugie sala jest świetna to terminy też nie są na już smile Nam tą salę polecili znajomi, tak chyba najlepiej znajdować bo ma się info z pierwszej ręki. No ale w każdym razie było super, wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik, nie musiałam sie niczym stresować a zabawa była udana smile
Czy podoba Wam się sala http://naskrajnej.pl/ ? Mają faktycznie taką dobrą kuchnię polską, jak wszyscy sobie chwalą? Mam nadzieję, że tak, ponieważ jesteśmy prawie zdecydowani. Chcielibyśmy jeszcze tylko dopytać o kilka drobnych szczegółów.
Wydaje mi się, że teraz wszędzie pootwierało się sporo sal bankietowych czy weselnych i wszystkie są tak samo okupowane. Nie dziwi długi czas oczekiwania i oddalone w czasie rezerwacje. Oczywiście, to zależy też od lokalizacji, bo wiadomo, że w mniejszych miejscowościach tych sal będzie mniej, a więc i będą mniej dostępne, w przeciwieństwie do większych miast, gdzie konkurencja jest dość duża. Wiem, że na pewno nie chciałabym robić wesela ani w hotelu ani w publicznej restauracji, gdzie mogliby się kręcić inni goście lub klienci. Już dość, że sam ślub i wesele będą dla mnie stresujące, bo tyle osób będzie na mnie patrzeć, a co dopiero bym czuła, gdyby w pobliżu byli obcy dla mnie ludzie. Nie, ja wolę wynająć jakąś salę za miastem, ewentualnie jakiś mały pensjonat od razu z noclegiem.
Jak pod Warszawą szukacie sali na wesele to zerknijcie sobie na Dom Weselny Astoria. Konkretnie znajduje się w Kaniach pod Warszawą. Sala jest naprawdę przestronna i co ważne - o nic nie trzeba się martwić - oni wszystko zorganizują. Na ślubie brata wszystko tylko zamówiono i oni organizowali, ciasta, stół wiejski itd. Wszystko oni smile
Zależy gdzie oczywiście. My mieliśmy wesele w Zajeździe Borowik w Łodziskach koło Ostrołęki i udało nam się zarezerwować niespełna rok wcześniej. A sala jest piękna także szczerze polecam, na pewno mają jeszcze jakieś wolne terminy jak nie w tym to w przyszłym roku.
Bardzo wazne jest przygotowania do ślubu. Trzeb apamiętać o bardzo wielu rzeczach. Jeżeli tylko wszystko dobrze zaplanujesz to bedzie to bardzo przyjemne i nie stresujące wydarzenie. W takich planowaniach może pomóc Ci taki artykuł http://hotelnabloniach.pl/blog/4-rzeczy-o-ktorych-musicie-pamietac-organizujac-wesele-latem-bielsku-bialej/ . Fajnie opisali tam, krok po kroku za co zabrać się na początku. Organizacja, nie jest taka straszna jak może się wydawać.
Są jeszcze wolne terminy na piątki, w lipcu 2019 r. w czterogwiazdkowym, pięknym hotelu http://www.inbetween-hotel.pl/ . Gdybyście byli zainteresowani, to polecam kontakt. Co ich wyróżnia? Bardzo elegancka sala z mieniącym się różnymi barwami sufitem, dedykowane menu opracowane przez Szefa Kuchni ich restauracji, własny opiekun Pary Młodej. Cennik pakietów znajdziecie na ich stronie, a zależy od rozbudowania dań.
Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Fotograf na ślub w Warszawie – Sebastian Skopek
13.12.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Niejedna para Nowożeńców ma wrażenie, że czas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego minął błyskawicznie, że chwile, do których przygotowywać się trzeba było długimi ...
Bukiet ślubny – jaki wybrać?
26.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Florystki oraz floryści przygotowują go zawsze z wielką dbałością o detale, wkładając to mnóstwo wysiłku. Trudno wszak się temu dziwić, bukiet ślubny to w istocie najważniejsze kwiaty w życiu ...
Sesja poślubna, gdzie zorganizować? Ciekawe propozycje
13.11.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każdy chyba lubi oglądać ślubne zdjęcia. Nie ma osoby, która nie byłaby fanem pięknych fotografii z sesji poślubnych. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ...
Idealne sukienki dla druhen. Wybierzcie je z nami
05.11.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Druhny mają podczas ślubu i przyjęcia weselnego wyjątkowe miejsce. Zwykle spotkać je można tuż obok Panny Młodej, pomagają jej na każdym kroku, pozują ...
Stylowe wesele w kolorze bordo
29.10.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kolor bordowy nie należy co prawda do najpopularniejszych ogólnie rzecz biorąc kolorów pojawiających się na ślubach i weselach. Ale teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, jego kariera rozwija się ...
Auto do ślubu? Pomożemy Wam wybrać właściwie!
22.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z ogromną ilością trendów świecie ceremonii ślubnych oraz weselnych przyjęć. Nie jest zatem tak, że do wyboru ...
Uwaga! Nowatorskie trendy w świecie ślubów i wesel!
01.10.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W branży ślubno-weselnej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi i ciągłymi zmianami. Raz modne jest to, innym zaś razem kompletnie coś innego. Ciężko ...
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH