SAXONIA
SALA WESELNA
ŁÓDŹ
Wesela są wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi.
To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców i chyba wszystkich uczestniczących; najbliższej rodziny, przyjaciół.
Uroczyste przyjęcia weselne organizowane w Saxonii cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły wystroju sali, wyśmienita kuchnia, doskonała obsługa.
Czyni to każde przyjęcie w Saxonii wyjątkowym.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe, przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim zaangażowaniem, indywidualnie pod każdą uroczystość.
Sala otoczona jest dużym, pięknym ogrodem, w którym znajdują się ławeczki oraz altana.
Dodatkowo ustawiliśmy w nim do Państwa dyspozycji duże eleganckie namioty okolicznościowe, mieszczące 120 osób, w których organizujemy ceremonie ślubne.
Dla potrzeb organizacji wesela zapewniamy także:
możliwość dowolnego ustawienia stołów, wybór różnokolorowej dekoracji sali bankietowej,
we współpracy ze znakomitymi zespołami muzycznymi
i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną wesela,
bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń,
dekorację stołu przaśnego w różnych wersjach,
w zależności od pory roku,
wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski
i kucharski,
nowoczesne zaplecze kuchenne,
klimatyzację sali weselnej,
duży parking na zamkniętym terenie,
inne, nie wyszczególnione.
Organizujemy także:
imprezy w plenerze
bankiety i spotkania firmowe
chrzty, komunie, uroczystości rodzinne
sylwestra i bale karnawałowe

SAXONIA
Małgorzata Janik - Lasota

tel. 042 681-16-40

tel.kom. 504-047-799

ul. Pomorska 571

92-735 Łódź

www.saxonia.pl

saxonia@saxonia.pl
Dawno się tak dobrze nie bawiłam! Naprawdę zorganizowali Państwo świetną 18-tkę mojego kuzyna.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będą miała okazję gościć u Państwa na sali, a może sama kiedyś zorganizuję coś u Państwa!

Pozdrawiam smile
Ekstra miejsce! Byłam dwa razy i niedługo będę jeszcze raz i z pewnością znów będzie super impreza!
Super miejsce, genialna impreza!!! Chcę jeszcze raz!!!
Hej, byłam ostatnio na weselu! Genialna zabawa! Dawno tak dobrze się nie bawiłam. A miejsce naprawdę bardzo fajne! Ładne udekorowana sala, pięknie podane i bardzo dobre jedzenie, świetny klimat! Wydaje mi się, że na miejscu pary młodej spokojnie mogłabym polecić tę salę.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Suknia ślubna – minimalizm czy barokowe ozdoby?
24.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomo, że każda z przyszłych Panien Młodych jest inna i każdej coś innego się podoba. Są jednak niekiedy kobiety, którym ciężko jest podjąć ...
Ślubny welon niejedno ma imię!
17.09.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Miłośniczki oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań coraz częściej rezygnują z tego elementu ślubno-weselnej stylizacji na rzecz wianka z żywych kwiatów, opaski czy stroika. Jednak wiele kobiet jest wiernych tradycji i ...
Warto zadbać o siebie przed ślubem!
03.09.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda z kobiet chce się na ślubnym kobiercu prezentować niczym przysłowiowy milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista. Jednak piękna suknia, makijaż i fryzura nie wystarczą. Wypadałoby zadbać o siebie ...
Jak ciekawie ożywić ślubną stylizację?
27.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W przypadku kobiet ceniących klasyczne, standardowe i sprawdzone rozwiązania stylizacja ślubna pt. „Biel od stóp do głów” (ewentualnie ozdobiona barwnymi kwiatami) to świetna ...
Gdzie warto urządzić przyjęcie weselne? Najmodniejsze propozycje!
20.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Własne przyjęcie weselne to dla zdecydowanej większości osób najważniejsza, najbardziej udana i najbardziej spektakularna impreza w życiu. Para przygotowuje się do niej całym ...
10 ciekawych destynacji na udaną podróż poślubną!
13.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Ślub i wesele już za Wami, warto zatem pomyśleć o tym, by wyruszyć w podróż poślubną. Odpocząć nieco po miesiącach gorączkowych przygotowań, nacieszyć ...
Kolor przewodni ślubu i wesela 2018 – TO jest modne!
06.08.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Każda para pragnie, by jej ślub był wyjątkowy, a weselne przyjęcie niesłychanie udane. Dlatego też dba się o każdy detal owego niezapomnianego dnia. ...
Okrycie wierzchnie dla Panny Młodej, czyli sposób na ślub w chłodny dzień
30.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty W naszym kraju co prawda większość par decyduje się na powiedzenie sobie „Tak” w miesiącach letnich, jednak nie wszyscy to robią. Coraz częściej ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH