SAXONIA
SALA WESELNA
ŁÓDŹ
Wesela są wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi.
To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców i chyba wszystkich uczestniczących; najbliższej rodziny, przyjaciół.
Uroczyste przyjęcia weselne organizowane w Saxonii cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły wystroju sali, wyśmienita kuchnia, doskonała obsługa.
Czyni to każde przyjęcie w Saxonii wyjątkowym.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe, przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim zaangażowaniem, indywidualnie pod każdą uroczystość.
Sala otoczona jest dużym, pięknym ogrodem, w którym znajdują się ławeczki oraz altana.
Dodatkowo ustawiliśmy w nim do Państwa dyspozycji duże eleganckie namioty okolicznościowe, mieszczące 120 osób, w których organizujemy ceremonie ślubne.
Dla potrzeb organizacji wesela zapewniamy także:
możliwość dowolnego ustawienia stołów, wybór różnokolorowej dekoracji sali bankietowej,
we współpracy ze znakomitymi zespołami muzycznymi
i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną wesela,
bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń,
dekorację stołu przaśnego w różnych wersjach,
w zależności od pory roku,
wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski
i kucharski,
nowoczesne zaplecze kuchenne,
klimatyzację sali weselnej,
duży parking na zamkniętym terenie,
inne, nie wyszczególnione.
Organizujemy także:
imprezy w plenerze
bankiety i spotkania firmowe
chrzty, komunie, uroczystości rodzinne
sylwestra i bale karnawałowe

SAXONIA
Małgorzata Janik - Lasota

tel. 042 681-16-40

tel.kom. 504-047-799

ul. Pomorska 571

92-735 Łódź

www.saxonia.pl

saxonia@saxonia.pl
Dawno się tak dobrze nie bawiłam! Naprawdę zorganizowali Państwo świetną 18-tkę mojego kuzyna.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będą miała okazję gościć u Państwa na sali, a może sama kiedyś zorganizuję coś u Państwa!

Pozdrawiam smile
Ekstra miejsce! Byłam dwa razy i niedługo będę jeszcze raz i z pewnością znów będzie super impreza!
Super miejsce, genialna impreza!!! Chcę jeszcze raz!!!
Hej, byłam ostatnio na weselu! Genialna zabawa! Dawno tak dobrze się nie bawiłam. A miejsce naprawdę bardzo fajne! Ładne udekorowana sala, pięknie podane i bardzo dobre jedzenie, świetny klimat! Wydaje mi się, że na miejscu pary młodej spokojnie mogłabym polecić tę salę.
Najnowsze posty na blogu ślubnym
Jaki manicure dla Panny Młodej? Manicure ślubny najmodniejsze propozycje
09.07.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Panna Młoda w dniu swojego ślubu prezentuje się jak przysłowiowy milion dolarów. Cudowna suknia, stylowe buty, dopasowany do typu urody makijaż, fryzura spod ...
Ślub i wesele w stylu romantycznym
02.07.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Jeśli jesteście parą romantyków uwielbiających wprost wieczorne spacery przy świetle księżyca, trzymanie się za ręce, a w podróż poślubna zamierzacie udać się do Wenecji, koniecznie powinniście pomyśleć o tym, ...
Skąd wziąć pieniądze na ślub?
29.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Zorganizowanie wystawnego wesela wymaga zapewnienia sporych środków finansowych. O tym, jak je najlepiej zdobyć toczą się zaś nieustane dyskusje. W tym artykule opiszemy najpopularniejsze sposoby wraz z ich wszystkimi ...
Najmodniejsze fryzury dla Panny Młodej. TE uczesania są trendy!
26.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Wiadomym jest, iż każda Panna młoda pragnie wyglądać na ślubnym kobiercu wyjątkowo. To właśnie dlatego wybiera ona dla siebie najpiękniejszą suknię, stylowe buty ...
Suchy lód na weselu – to się sprawdza!
24.06.2018
Przeczytasz w: 3 minuty Każda młoda para pragnie, aby jej wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Nie jest to łatwe do osiągnięcia. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji domu weselnego to ...
Modny Pan Młody – stylizacje, które są trendy!
18.06.2018
Przeczytasz w: 2 minuty Trzeba przyznać, że współczesna moda ślubna jest znakomita. Dlaczego? Bowiem nie a tutaj jasno wytyczonych ścieżek, których koniecznie należy się trzymać. W zamian ...
Najmodniejsze sukienki dla druhen
11.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Kiedy wybiera się sukienki dla druhen, wcale niełatwo jest podąć ostateczna decyzję. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem aktualnie projektanci przygotowują całe mnóstwo kolekcji ,które w sporej mierze różnią się ...
Prostota czy przepych? Jakie suknie ślubne wybierają dzisiaj Polki?
04.06.2018
Przeczytasz w: 1 minuta Bardzo wyraźnie widać, że w dzisiejszym świecie mody ślubno-weselnej wszystko zmienia się dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Nie ma jednego bardzo wyraźnego nurtu, ...
Czytaj nasz blog
Współpraca
Wszyscy partnerzy
Informacje o nowych firmach
ATRAKCYJNYCH PROMOCJACH